McLaut
Главная Маклаут ТВ Статистика Точки присутствия Оплата услуг Цены Хостинг Форум Акции Обслуживание Правила О нас
Камеры города Лифты Точки Free WiFi Дополнительные работы IPoE Почта Услуги GEPON Оферта
Акція Шпола
Акція Шпола
.: Дата публикации: 20.10.2016 15:08 :: Автор: Администратор :: Просмотров: 8462 :.

Акція «Підключення 1 гривня у м. Шпола»*

Умови акції:

*Одноразова вартість підключення до мережі Інтернет складає 1,00 гривню.

Термін дії Акції з 01 листопада 2017 року до 01 січня 2018 року включно.

1. В Акції можуть прийняти участь нові абоненти, що бажають користуватися послугами доступу до мережі Інтернет від компанії McLaut, умови підключення яких, одночасно відповідають наступним вимогам:

  • Абонент проживає в житловому багатоквартирному або приватному будинку;
  • Квартира/будинок абонента раніше не були підключені до мережі McLaut;
  • Заявка на підключення подана в період з 01 листопада по 01 січня 2018 року включно.
  • Адреса підключення знаходиться в межах покриття мережі McLaut**;
  • Абоненти, що реєструють обліковий запис на фізичну особу і в наступному будуть сплачувати за послуги від імені фізичної особи та отримувати послуги на умовах Публічного договору (Оферта)про надання телекомунікаційних послуг (доступу до мережі Інтернет) розміщений за адресою http://mclaut.com/oferta.

2. Акція діє виключно у м. Шпола.

3. Підключення абонента відбувається лише після повної оплати вартості підключення. Сплачені кошти списуються з особового рахунку в день оплати.

4. Якщо, з вини абонента, підключення послуги доступу до мережі Інтернет не відбулося протягом місяця з моменту інформування провайдером про готовність підключення абонента, абонент втрачає можливість скористатись даними акційними умовами підключення. В такому разі, сплачені за підключення кошти абоненту повертаються за письмовою заявою, шляхом перерахування грошових коштів у визначеній сумі на розрахунковий рахунок, що буде зазначений в заяві.

5. В Акції не можуть приймати участь абоненти, умови підключення яких, не відповідають одночасно всім умовам, переліченим у пункті 1, та абоненти, що бажають сплачувати та отримувати послуги доступу до мережі Інтернет від імені юридичної особи чи фізичної особи -підприємця, існуючі абоненти та абоненти, що замовляють підключення в окремо розташованих будівлях.

6. Протягом дії Акції абонент може замовити додаткові послуги компанії McLaut, згідно тарифів, що будуть діяти на момент замовлення послуги.

7. При підключенні абоненту автоматично буде встановлено діючий тарифний план зі швидкістю 100 Мбіт/сек.

8. Компанія McLaut в праві на свій розсуд відмовити абоненту в підключенні до акції без пояснення причини.

9. Компанія McLaut залишає за собою право достроково припинити (скасувати), призупинити проведення Акції та змінювати істотні умови Акції, з наступним опублікуванням даної інформації на офіційному сайті компанії за посиланням http://mclaut.com/2017. При цьому, компанія McLaut не несе відповідальності за не ознайомлення/не своєчасне ознайомлення Учасниками Акції/іншими зацікавленими особами з даною інформацією.

10. Учасник Акції, приймаючи участь в Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з Умовами Акції «Підключення 1 гривня у м. Шпола» і свою повну та безумовну згоду з ними.

11. Всі інші права, що явно не обумовлені в умовах Акції також належать компанії McLaut.

** - в зв’язку з тим, що покриття мережі McLaut постійно збільшується, заявки що були подані в період дії акції, та такі що не знаходились в межах покриття мережі McLaut, будуть зберігати акційні умови підключення протягом 6 (шести) місяців з дати подання.

Google+