McLaut
Главная Маклаут ТВ Статистика Точки присутствия Оплата услуг Цены Хостинг Форум Акции Обслуживание Правила О нас
Камеры города Лифты Точки Free WiFi Почта Услуги GEPON Оферта
Акція «Інтернет 6 місяців на шару»
Акція «Інтернет 6 місяців на шару»
.: Дата публикации: 14.12.2017 19:35 :: Автор: Администратор :: Просмотров: 10393 :.

Зустрічай Новий Рік разом з McLaut!

Акція завершена

Акція «Інтернет 6 місяців на шару»*

Умови акції:

*Одноразова вартість підключення до мережі Інтернет складає 99,00 гривень. Вартість користування послугою доступу до мережі Інтернет зі швидкістю 100 Мбіт/с протягом 180 діб з дати підключення складає 1,00 гривню.

Термін дії Акції з 15 грудня 2017 року до 15 квітня 2018 року включно.

1. В Акції можуть прийняти участь нові абоненти, що бажають користуватися послугами доступу до мережі Інтернет від компанії McLaut, умови підключення яких, одночасно відповідають наступним вимогам:

  • Абонент проживає в житловому багатоквартирному будинку;
  • Квартира абонента раніше не була підключена до мережі McLaut;
  • Заявка на підключення подана в період з 15 грудня 2017 року по 15 квітня 2018 року включно, в цей же період необхідно оплатити вартість підключення;
  • Адреса підключення знаходиться в межах покриття мережі McLaut ;
  • Абоненти, що реєструють обліковий запис на фізичну особу і в наступному будуть сплачувати за послуги від імені фізичної особи та отримувати послуги на умовах Публічного договору (Оферта) про надання телекомунікаційних послуг (доступу до мережі Інтернет) розміщений за адресою http://mclaut.com/oferta .

2. Акція діє у наступних містах: Черкаси, Сміла, Канів.

3. Підключення абонента відбувається лише після повної оплати вартості підключення. Сплачені кошти списуються з особового рахунку в день оплати.

4. Якщо, з вини абонента, підключення послуги доступу до мережі Інтернет не відбулося протягом місяця з моменту подання заявки та/або оплати вартості підключення (відлік часу від останньої події), абонент втрачає можливість скористатись даними акційними умовами підключення. В такому разі, сплачені кошти абоненту повертаються за письмовою заявою, шляхом перерахування грошових коштів у визначенній суммі на розрахунковий рахунок, що буде зазначений в заяві, або можуть бути використані для оплати послуг McLaut у майбутньому.

5. В Акції не можуть приймати участь абоненти, умови підключення яких, не відповідають одночасно всім умовам, переліченим у пункті 1, та абоненти, що бажають сплачувати та отримувати послуги доступу до мережі Інтернет  від імені юридичної особи чи фізичної особи -підприємця, існуючі абоненти та абоненти, що замовляють підключення в окремо розташованих будівлях та приватному секторі.

6. Протягом дії Акції абонентам не доступна послуга «Тимчасове відключення».

7. Протягом дії Акції абонентам не доступні будь-які інші акції від компанії McLaut.

8. Протягом дії Акції абонент може замовити додаткові послуги компанії McLaut, згідно тарифів, що будуть діяти на момент замовлення послуги.

9. При зміні даного акційного тарифного плану на будь-який інший діючий тариф - повернення до акційного тарифу є не можливим.

10. Існуючі абоненти не можуть скористатися зміною тарифу на акційний.

11. Компанія McLaut в праві на свій розсуд відмовити абоненту в підключенні до акції без пояснення причини.

12. Після закінчення дії Акції, абоненту буде автоматично встановлено тариф відповідний швидкості 100 Мбіт/с, що буде діяти на момент закінчення дії тарифного плану.

13. Компанія McLaut залишає за собою право достроково припинити (скасувати), призупинити проведення Акції та змінювати істотні умови Акції, з наступним опублікуванням даної інформації на офіційному сайті компанії за посиланням http://mclaut.com/2017_12.  При цьому, компанія McLaut не несе відповідальності за не ознайомлення/не своэчасне ознайомлення Учасниками Акції/іншими зацікавленими особами з даною інформацією.

14. Учасник Акції, приймаючи участь в Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з Умовами Акції «Інтернет 6 місяців на шару» і свою повну та безумовну згоду з ними.

15. Всі інші права, що явно не обумовлені в умовах Акції також належать компанії McLaut.

Google+