McLaut
Главная Маклаут ТВ Статистика Точки присутствия Оплата услуг Цены Хостинг Форум Акции Обслуживание Правила О нас
Камеры города Лифты Точки Free WiFi Дополнительные работы Почта Услуги GEPON Оферта
Акція McLaut вітає з Різдвом Христовим 2019
Акція McLaut вітає з Різдвом Христовим 2019
.: Дата публикации: 04.01.2019 16:59 :: Автор: Администратор :: Просмотров: 35051 :.

Інформація щодо умов акції «McLaut вітає з Різдвом Христовим»:

Срок проведення акціі вийшов


«McLaut вітає з Різдвом Христовим»: у містах: Черкаси, Сміла, Канів, Ватутіне, Звенигородка, Шпола, Переяслав-Хмельницький - 08 січня 2019 року (08.01.2019 з 00 год.:01 хв. до 08.01.2019 23 год.:59 хв.) поповнюй свій особовий рахунок на будь-яку суму через:

- будь-який платіжний термінал самообслуговування, в якому є можливість здійснення оплати за послуги McLaut (адреси терміналів дивись на сайті: http://mclaut.com/pay) ;
- додаток «Приват 24»;
- особистий кабінет карткою VISA або MASTERCARD.

та отримай від компанії McLaut у подарунок* + 20% до суми, що зарахована на особовий рахунок.

1. Акція «McLaut вітає з Різдвом Христовим» діє в наступних містах: Черкаси, Сміла, Канів, Ватутіне, Звенигородка, Шпола, Переяслав-Хмельницький.

2. В Акції «McLaut вітає з Різдвом Христовим» можуть прийняти участь фізичні особи, що вже є абонентами компанії McLaut та проживають в багатоквартирних житлових будинках та приватному секторі.

3. В Акції не можуть прийняти участь:

- Абоненти, особовий рахунок яких, зареєстровано на юридичну особу або фізичну особу-підприємця;
- Абоненти, що сплатили за послугу безготівковим шляхом (на розрахунковий рахунок компанії McLaut);
- Абоненти, що підключені в офісних будівлях та приміщеннях.

4. Компанія McLaut залишає за собою право на дострокове призупинення або припинення проведення Акції та зміни істотних умов Акції з наступним опублікуванням даної інформації на офіційному сайті компанії McLaut за посиланням: http://mclaut.com/2019.
При цьому, компанія McLaut не несе відповідальності за не ознайомлення/несвоєчасне ознайомлення Учасниками Акції/іншими зацікавленими особами з інформацією щодо призупинення або припинення проведення Акції та зміни істотних умов Акції.

5. В рамках дії Акції «McLaut вітає з Різдвом Христовим», бонусні кошти, зараховані на особовий рахунок Абонента - не повертаються, та в разі припинення користування послугами компанії McLaut – анулюються.
Зараховані бонусні кошти підлягають списанню виключно після використання коштів, зарахованих на особовий рахунок Абонента, в рамках дії Акції «McLaut вітає з Різдвом Христовим».

6. У разі відмови від передплачених послуг компанії McLaut, повернення невикористаної частини коштів відбувається в порядку визначеному чинним законодавством України та умовами публічних договорів, текст яких розміщений на офіційному сайті компанії McLaut.

7. Приймаючи участь в Акції, учасник Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з Офіційними Умовами Акції «McLaut вітає з Різдвом Христовим» і свою повну та безумовну згоду з запропонованими умовами.

8. Компанія McLaut в праві на свій розсуд відмовити абоненту в підключенні до Акції без пояснення причин.

9. Всі інші права, що явно не обумовлені в умовах акції також належать компанії McLaut.

* Під подарунком мається на увазі зарахування бонусних коштів на особовий рахунок Абонента, які можливо використати тільки для оплати таких послуг: доступу до мережі Інтернет, кабельного телебачення, послуг домофону та IPTV від McLaut.

Google+