McLaut
Главная Маклаут ТВ Статистика Точки присутствия Оплата услуг Цены Хостинг Форум Акции Обслуживание Правила О нас
Камеры города Лифты Точки Free WiFi Почта Услуги GEPON Оферта
Акція до дня Конституції України від McLaut 2018
Акція до дня Конституції України від McLaut 2018
.: Дата публикации: 25.06.2018 20:38 :: Автор: Администратор :: Просмотров: 17451 :.

Інформація щодо умов акції «Акція до дня Конституції України від McLaut»:


Спеціально до Дня Конституції України у містах : Черкаси, Сміла, Переяслав –Хмельницький - 26 та 27 червня 2018 року (26.06.2018 з 00 год.:01хв. до 27.06.2018 23 год.:59 хв.) поповнюй свій особовий рахунок на будь-яку суму в будь-якому платіжному терміналі самообслуговування, в якому є можливість здійснення оплати за послуги McLaut (адреси терміналів дивись на сайті: http://mclaut.com/pay) та отримай від компанії McLaut 25% у подарунок* від суми, що зарахована на особовий рахунок.

1. Акція діє в наступних містах: Черкаси, Сміла, Переяслав-Хмельницький.

2. В Акції можуть прийняти участь фізичні особи, що вже є абонентами McLaut та проживають в багатоквартирних житлових будинках та приватному секторі.

3. В Акції не можуть прийняти участь:

- Абоненти, особовий рахунок яких, зареєстровано на юридичну особу або фізичну особу-підприємця;
- Абоненти, що сплатили за послугу безготівковим шляхом (Приват 24, оплата карткою або на розрахунковий рахунок компанії McLaut);
- Абоненти, що підключені в офісних будівлях та приміщеннях.

4. Акція доступна виключно у разі поповнення особового рахунку через платіжний термінал самообслуговування, в якому є можливість здійснення оплати за послуги McLaut.

5. Компанія McLaut залишає за собою право достроково припинити (скасувати), призупинити проведення Акції та змінювати істотні умови Акції дані Офіційні умови з наступним опублікуванням інформації щодо дострокового припинення (скасування), призупинення Акції, зміни даних Офіційних умов на офіційному сайті компанії за посиланням: http://mclaut.com/bonus25 . При цьому, компанія McLaut не несе відповідальності за не ознайомлення/несвоєчасне ознайомлення Учасниками Акції/іншими зацікавленими особами з даною інформацією щодо дострокового припинення (скасування), призупинення Акції та зміни даних офіційних умов.

6. Отримані бонусні кошти не повертаються за заявою абонента, та в разі припинення користування послугою за будь-яких обставин – анулюються.

7. Учасник Акції, приймаючи участь в Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з цими Офіційними Умовами Акції «До Дня Конституції України від McLaut» і свою повну та безумовну згоду з ними. Компанія McLaut в праві на свій розсуд відмовити абоненту в підключенні до Акції без пояснення причин.

8. Всі інші права, що явно не обумовлені в умовах акції також належать компанії McLaut

* Під подарунком мається на увазі зарахування бонусних коштів на особовий рахунок Абонента, які можливо використати тільки для оплати таких послуг: доступу до мережі Інтернет, кабельного телебачення, послуг домофону та IPTV від McLaut.

Google+