McLaut
Главная Маклаут ТВ Статистика Точки присутствия Оплата услуг Цены Хостинг Форум Акции Обслуживание Правила О нас
Камеры города Лифты Точки Free WiFi Почта Услуги GEPON Оферта
Акційне підключення Кабельного ТБ у м. Канів
Акційне підключення Кабельного ТБ у м. Канів
.: Дата публикации: 27.02.2018 20:52 :: Автор: Администратор :: Просмотров: 846 :.

Акція «Підключи Кабельне ТБ на 3 місяці на шару»*

Увага Акція завершена 30.04.2017

Умови акційного підключення:

**Одноразова вартість підключення складає 1,00 гривню. Вартість користування послугою Кабельного телебачення протягом 90 діб з дати підключення складає 1,00 гривню.

Термін дії Акції з 01.03.2018 до 30.04.2018 року.

1. В Акції можуть прийняти участь нові абоненти, що бажають користуватися послугою Кабельного телебачення від компанії McLaut, умови підключення яких, одночасно відповідають наступним вимогам:

  • Абонент проживає в житловому багатоквартирному будинку;
  • Квартира абонента раніше не була підключена до мережі кабельного ТБ McLaut або послуга відключена більше одного року;
  • Заявка на підключення подана в період з 01.03.2018 до 30.04.2018 року;
  • Адреса підключення знаходиться в межах покриття мережі кабельного ТБ McLaut;
  • Абоненти, що реєструють обліковий запис на фізичну особу і в наступному будуть сплачувати за послуги від імені фізичної особи та отримувати послуги на умовах Публічного договору (Оферти) http://mclaut.com/oferta .

2. Акція діє виключно у м. Канів.

3. Для активації тарифного плану, Абонент має сплатити вартість підключення. Сплачені кошти за підключення списуються з особового рахунку в день активації тарифу.

4. Якщо, з вини абонента, підключення не відбулося протягом місяця з моменту подання заявки, абонент втрачає можливість скористатись даними акційними умовами підключення. В такому разі, сплачені кошти абоненту повертаються за письмовою заявою, або можуть бути використані для оплати послуг McLaut у майбутньому.

5. В Акції не можуть прийняти участь абоненти, умови підключення яких, не відповідають одночасно всім умовам, переліченим у пункті 1 та абоненти, що бажають сплачувати за послуги від імені юридичної особи чи ФОП, а також існуючі абоненти.

6. Протягом дії Акції абонентам не доступна послуга «Тимчасове відключення» в розрізі послуги доступу до мережі Інтернет.

7. Протягом дії Акції абонентам не доступні будь-які інші акції.

8. Протягом дії Акції абонент може замовити додаткові послуги, згідно тарифів, що будуть діяти на момент замовлення послуги.

9. При зміні даного акційного тарифного плану на будь-який інший діючий тариф - повернення до акційного тарифу є не можливим.

10. Існуючі абоненти не можуть скористатися зміною тарифу на акційний.

11. Компанія McLaut в праві на свій розсуд відмовити абоненту в підключенні до Акції без пояснення причини.

12. Після закінчення дії акційного тарифу, абоненту буде автоматично встановлено тариф Кабельного телебачення, що буде діяти на момент закінчення дії акційного тарифного плану http://mclaut.com/tv_price_kaniv.

13. Компанія McLaut залишає за собою право достроково припинити (скасувати), призупинити проведення Акції та змінювати дані Офіційні умови з наступним опублікуванням інформації щодо дострокового припинення (скасування), призупинення Акції, зміни даних Офіційних умов на офіційному сайті http://mclaut.com/kab_tv_kaniv.

14. Компанія McLaut не несе відповідальності за не ознайомлення/несвоєчасне ознайомлення Учасниками Акції/іншими зацікавленими особами з інформацією, щодо дострокового припинення (скасування), призупинення Акції та зміни даних Офіційних умов.

15. Учасник Акції, приймаючи участь в Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з цими Офіційними умовами і свою повну та безумовну згоду з ними, у тому числі, але не виключно, свою згоду на участь у Акції на умовах та в порядку, визначених цими Офіційними умовами.

15. Всі інші права, що явно не обумовлені в умовах Акції також належать компанії McLaut.

Google+