McLaut
Главная Маклаут ТВ Статистика Точки присутствия Оплата услуг Цены Хостинг Форум Акции Обслуживание Правила О нас
Камеры города Лифты Точки Free WiFi Дополнительные работы IPoE Почта Услуги GEPON Оферта
Акція Ліфт 2018
Акція Ліфт 2018
.: Дата публикации: 19.12.2018 15:46 :: Автор: Администратор :: Просмотров: 2625 :.

Інформація щодо умов акції
«ВІД МИКОЛАЯ ДО ВОДОХРЕЩА»*:

Акція продовжена до 08/03/2019

На честь новорічних та різдвяних свят компанія McLaut для своїх майбутніх клієнтів, що протягом акційного періоду заключать із компанією McLaut Підрядний договір на технічне обслуговування на 2019 рік, пропонує:

за акційною пропозицією протягом 2019 року щомісячна вартість послуг з технічного обслуговування буде складати 300 гривень за кожен ліфт (в будинках до 10 поверхів), та в будинках, що вищі 10 поверхів, щомісячна вартість послуг буде складати 300 гривень +10% від зазначеної суми, за кожен поверх вище десятого. Зазначена вартість враховує встановлення обладнання диспетчеризації, що є власністю компанії McLaut.

1. Акція «ВІД МИКОЛАЯ ДО ВОДОХРЕЩА»* діє виключно на території міста Черкаси, в період з 19 грудня 2018 року по 8 березня 2019 року (включно).

2. Акція «ВІД МИКОЛАЯ ДО ВОДОХРЕЩА»* діє лише для підприємств, установ та організацій, що на правовій підставі здійснюють обслуговування багатоквартирних житлових будинків у місті Черкаси.

3. Приймаючи участь в Акції, учасник підтверджує факт ознайомлення з Офіційними Умовами Акції «ВІД МИКОЛАЯ ДО ВОДОХРЕЩА»* і свою повну та безумовну згоду з запропонованими умовами.

4. У разі настання Форс-мажорних обставин Компанія McLaut залишає за собою право змінити Акційні умови, з наступним опублікуванням даної інформації на офіційному сайті компанії McLaut за посиланням: http://mclaut.com/lift.2018

5. Компанія McLaut не несе відповідальності за не ознайомлення/несвоєчасне ознайомлення учасниками умов Акції та/або іншими зацікавленими особами з інформацією щодо призупинення або припинення проведення Акції та зміни її істотних умов.

6. Всі інші права, що явно не обумовлені в умовах Акції також належать компанії McLaut.

* Мається на увазі укладання угоди на обслуговування ліфтів терміном на 1 рік.

Google+