McLaut
Главная Маклаут ТВ Статистика Точки присутствия Оплата услуг Цены Хостинг Форум Акции Обслуживание Правила О нас
Камеры города Лифты Точки Free WiFi Дополнительные работы IPoE Почта Услуги GEPON Оферта
Умови підключення
Умови підключення
.: Дата публикации: 21.12.2016 17:42 :: Автор: Администратор :: Просмотров: 66638 :.

Подати заявку на підключення до мережі інтернет
можливо в будь-який  час за телефонами:
Міський - (0472) 520 -520;
life:) (093) 0-520-520
МТС (050) 0-520-520
Киевстар (097) 0-520-520
Київстар (096) 0-520-520
Ваша заявка буде передана до абоненського відділу. Після чого наші співробітники зв'яжуться з Вами та узгодять  дату і час  підключення. Також Ви можете  підійти на офіс за адресою вул. Б.Вишневецького, 37, для подачі заяви на підключення.


 При підключенні до мережі компанія McLaut зобов’язується виконати наступне:

  • Провести кабель від обладнання McLaut до комп’ютера Абонента.
  • Монтаж кабелю проводиться виключно співробітниками McLaut.
  • Кабель проводиться виключно всередині приміщення.
  • Налаштування мережі інтернет на комп’ютері Абонента проводиться виключно співробітниками McLaut

ВАЖЛИВО!: Оскільки всі роботи та монтаж кабелю проводяться безкоштовно, то кабель є власністю компанії і абонент не має право забирати та вирізати його, використовувати його для підключення до іншого провайдера. У випадку переїзду Абонент повинен звернутися до абонентського відділу та написати заявку про відключення. Якщо на особистому рахунку Абонента є заборгованість, він повинен оплатити її на офісі при відключенні.

При підключенні до мережі компанії McLaut Абоненту необхідно виконати наступне:

  • Забезпечити доступ до всіх щитків, які розміщені по стояку вище Вашого поверху (ключі від яких знаходяться, як правило, у мешканців поверху або у старшого під’їзду або дому).
  • Якщо на поверхах встановлені тамбура і щитові знаходяться за дверима тамбурів то Абонент зобов’язаний забезпечити доступ до них (отримавши ключі від щитових та тамбурних дверей або домовитись з їх власниками про присутність в квартирах під час проведення робіт)
  • Забезпечити доступ до технічних поверхів або підвалів вашого і можливо сусідніх під’їздів (в залежності від того де розташоване обладнання McLaut, ці ключі знаходяться, як правило, у старшого під’їзду або дому чи в РЕУ)

У випадку невиконання будь-яких вищевикладених умов підключення, співробітники нашої компанії не зможуть здійснити монтаж кабелю, та налаштування до мережі Інтернет. Щоб уникнути непорозуміння такого роду, просимо завчасно попередити, за телефонами і призначити інший час підключення.

Google+