Акції

«Чорна П’ятниця в McLaut»!


Тільки 25 листопада 2022 року (з 00:00 до 23:59) поповнюй особовий рахунок на будь-яку суму через:

  •     - будь-який платіжний термінал самообслуговування,  в якому є можливість здійснення оплати за послуги McLaut (адреси терміналів дивись на сайті: у розділі «ОПЛАТА»;
  •     - додаток «Приват 24»;
  •     - City 24;
  •     - monobank;
  •     - платіжну систему tachcard карткою VISA або MASTERCARD

та отримай від компанії McLaut у подарунок+ 2% до суми, що зарахована на особовий рахунок.


1. Акція «Чорна П’ятниця в McLaut» діє у всіх населених пунктах в межах покриття компанії McLaut.

2. В Акції «Чорна П’ятниця в McLaut» можуть прийняти участь фізичні особи, що вже є абонентами компанії McLaut та проживають в багатоквартирних житлових будинках та приватному секторі.

3. В Акції не можуть прийняти участь:

  •     - Абоненти, особовий рахунок яких, зареєстровано на юридичну особу або фізичну особу-підприємця
  •     - Абоненти, що сплатили за послугу безготівковим шляхом (на розрахунковий рахунок компанії McLaut)
  •     - Абоненти, що підключені в офісних будівлях та приміщеннях.
  •     - Абоненти, що користуються тарифними планами #РАЗОМ та #ДІМРАЗОМ за акційною ціною. 
  •     - Абоненти, що користуються "Cтартовими" тарифними планами. 

4. Компанія McLaut залишає за собою право на дострокове призупинення або припинення проведення Акції та зміни істотних умов Акції з наступним опублікуванням даної інформації на офіційному сайті компанії McLaut за  посиланням: www.mclaut.com/22 

При цьому, компанія McLaut не несе відповідальності за не ознайомлення/несвоєчасне ознайомлення Учасниками Акції/іншими зацікавленими особами з інформацією щодо призупинення або припинення проведення Акції та зміни істотних умов Акції.

5. В рамках дії   Акції «Чорна П’ятниця в McLaut» бонусні кошти, що зараховані на особовий рахунок Абонента - не повертаються, та в разі припинення користування послугами компанії McLaut – анулюються.

6. Зараховані бонусні кошти підлягають списанню виключно після використання коштів, зарахованих на особовий рахунок Абонента, в рамках дії Акції «Чорна П’ятниця».

7. У разі відмови від передплачених послуг компанії McLaut, повернення невикористаної частини коштів відбувається в порядку визначеному  чинним законодавством України та умовами публічних договорів, текст яких розміщений на офіційному сайті компанії McLaut..

8.Приймаючи участь в Акції, учасник Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з Офіційними Умовами Акції «Чорна П’ятниця в McLaut» і свою повну та безумовну згоду з запропонованими умовами.

9. Компанія McLaut в праві на свій розсуд відмовити абоненту в участі в акції без пояснення причин, або анулювання бонусів.

10. Всі інші права, що явно не обумовлені в умовах акції також належать компанії McLaut.


* Під подарунком мається на увазі зарахування бонусних коштів на особовий рахунок Абонента, які можливо використати тільки для оплати таких послуг: доступу до мережі Інтернет, кабельного телебачення, послуг домофону, IPTV від компанії McLaut та послуг мобільного зв’язку за тарифними планами #РАЗОМ та ІМРАЗОМ .