Онлайн Допомога

До уваги абонентів!
У зв’язку зі збільшенням кількості захворювань на коронавірус у м. Черкаси та області ми частково переходимо у режим максимально віддаленого технічного обслуговування наших абонентів.

Наприклад: якщо у абонента послуга Інтернет працює, але необхідно змінити пароль на роутері, перевірити швидкість,дізнатись свою IP адресу, змінити налаштування роутеру тощо – для цього завантажте та запустіть програму TeamViewer за посиланням, яка дасть змогу нашому менеджеру віддалено підключитись до Вашого комп’ютера та допомогти у вирішенні питання. Після завантаження програми, зателефонуйте до call-центру та отримайте інструкцію щодо подальших дій.

Після запуску TeamViewer вкажіть менеджеру ваш ID та Пароль як приклад на малюнку нижче.

Якщо послуга Інтернет не працює і проблему не можливо вирішити у телефонному режимі – ми обов'язково відправимо до Вас нашого спеціаліста. Всі наші співробітники, які займаються підключенням абонентів або налаштуванням, укомплектовані засобами захисту: антисептиками, окулярами, масками, гумовими рукавичками, бахилами. Проте, якщо по приходу майстер виявить людину з явними ознаками хвороби (кашель, нежить), він одразу буде вимушений покинути Ваше приміщення.

Дякуємо за розуміння та будьте здорові!

call-центр компанії McLaut:  096/097/050/099/063/073/093 0-520-520 та 0472 520-520 – ЦІЛОДОБОВО!