Інтернет в багатоквартирні будівлі

Вартість підключення: 1,00 грн

Тариф: "Інтернет 100" надається в межах оптичної транспортної мережі для абонентів, що користуються послугою доступу до мережі Інтернет на умовах Публічного договору (оферти) про надання електронних комунікаційних послуг (доступу до мережі Інтернет), в багатоквартирних будинках в м. Чорнобай, підключені кабелем вита пара. 

Якщо на балансі Абонента нуль або менше гривень – доступ до мережі Інтернет автоматично блокується, абонентська плата не нараховується. Доступ до мережі Інтернет відновлюється після поповнення рахунку.

Умови підключення

Послуги, що входять до пакету #разом:

Кабельний Інтернет McLaut – 100 мбіт/с (безліміт)    
Кількість сім-карт: 1
Мобільний Інтернет lifecell  - 10 Гігабайт    
Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні) – 1000 хвилин
SMS по Україні – 100 SMS повідомлень
Соціальні мережі: Facebook, Instagram, Twitter – Необмежено**
Месенджери: BiP, Viber, WhatsApp, Facebook Messenger, Skype, Telegram – Необмежено**
Мобільні додатки + lifebox  – Необмежено**
Міжнародні дзвінки – вартість – https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/mizhnarodnij-zvyazok/  


* вартість вказана на користування у період перших трьох нарахувань пакетів послуг з моменту активації пакету /вартість пакету з четвертого нарахування пакету послуг;

** При використанні офіційних додатків для планшетів та смартфонів або мобільних чи веб-версій сайтів соціальних мереж, користування здійснюється без обмежень, без плати за інтернет-трафік, без використання інтернет-трафіку, що входить до Пакету. Послуга на зазначених умовах надається в межах України на період дії Пакету.


Тариф #разом надається як для нових абонентів, так і для абонентів що вже користуються послугою доступу до мережі Інтернет на умовах Публічного договору (оферти) про надання електронних комунікаційних послуг (доступу до мережі Інтернет), в багатоквартирних будинках в м. Чорнобай, де підключення абонента виконано кабелем вита пара.

Тарифний план #разом надається для нових та існуючих абонентів ТОВ «лайфселл».
Для абонентів, що вже користуються послугами ТОВ «лайфселл», що уклали усний договір та обслуговуються на індивідуальних тарифних планах – вартість переходу на спільний тариф #разом – безкоштовно.  Для абонентів, що уклали письмовий договір та обслуговуються на індивідуальних тарифних планах необхідно змінити форму обслуговування припинивши письмовий договір та уклавши договір в усній формі.


Розрахунковий період тарифного плану #разом - 30 днів.
Списання абонентської плати відбувається кожні 30 днів по закінченню розрахункового періоду, на умовах передоплати.

Якщо на балансі недостатньо коштів для сплати пакету #разом – абонентська плата не списується, послуги, що входять до пакету #разом з абонентською платою не нараховуються, доступ по кабелю до мережі Інтернет призупиняється, за абонентським номером мобільного зв’язку доступні лише послуги вхідних дзвінків та вхідних SMS. Нарахування пакету послуг #разом відновиться після поповнення особового рахунку абонента в компанії McLaut на суму вартості пакету послуг.

ВАЖЛИВО! Списання абонентської плати для нарахування пакету послуг відбувається виключно з особового рахунку абонента компанії McLaut.


Компанія McLaut в праві на свій розсуд відмовити абоненту в підключенні до тарифного плану #разом без пояснення причини.

Компанія McLaut не несе відповідальності за не ознайомлення/не своєчасне ознайомлення абонентом з умовами даного тарифного плану.

Компанія McLaut залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги, згідно з Законом «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV, змінювати перелік таких Послуг.


Термін дії: Мінімальний термін дії тарифного плану 30 (тридцять) календарних днів з дати його активації. При відключенні чи зміні тарифного плану, попередньо сплачена абонентом абонентська плата (невикористана частка коштів) за послуги мобільного зв’язку в пакеті послуг #разом – не підлягає перерахунку та поверненню абоненту, зурахуванням відсутності технічної можливості у Провайдера (згідно з положеннями глави VII Закону «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV та Правилами надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 р. № 295).

Послуги рухомого (мобільного) зв’язку надаються ТОВ Маклаут-Сервіс, який є  провайдером ТОВ «лайфселл» на підставі Договору № 205380250 від 27.02.2020 року.


за умови наявності коштів на абонентському рахунку за номером мобільного зв’язку:

Дзвінки в мережі lifecell - 0,60 грн;

Дзвінки та переадресація на номери інших мереж  в Україні - 0,60 грн;

SMS - 3,00 грн за 100 SMS/день;

MMS – 1,30 грн за кожну MMS;

Доступ в Інтернет понад обсяг, передбачений пакетом - 10 грн/500 Мб або 5 грн/100 Мб;

Роумінг – замовляється додатково,  вартість; https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/roaming/

Абонент сплачує послугу роумінгу окремо. Оплата здійснюється абонентом шляхом поповнення номеру мобільного телефону оператора lifecell на потрібну суму.


«IPTV» - оплачується додатково, вартість; 129 грн/30 календарних днів з дати замовлення; надається в межах оптичної транспортної мережі та/або в межах кабельної мережі у м. Чорнобай, на умовах Публічного договору(оферти); Списання абонентської плати відбувається кожні 30 днів по закінченню розрахункового періоду, на умовах передоплати.

Статична IP адреса - оплачується додатково, вартість 69 грн/30 календарних днів з дати замовлення. Замовити послугу «Статична IP адреса» Ви можете в Абонентському відділі компанії McLaut у Вашому місті за письмовою заявою. Списання абонентської плати відбувається кожні 30 днів по закінченню розрахункового періоду, на умовах передоплати.

«Тимчасове відключення» - послуга не доступна для замовлення при користуванні пакетом послуг #разом.

«Кредит довіри» - послуга не доступна для замовлення при користуванні пакетом послуг #разом.


Якщо на балансі недостатньо коштів для сплати пакету послуг #разом та додаткових послуг до пакету – абонентська плата не списується, жодна з замовлених абонентом послуг не надається, для абонента доступна лише послуга вхідних дзвінків та вхідних SMS. Нарахування пакету послуг #разом та додаткових послуг до пакету відновиться після поповнення особового рахунку абонента в компанії McLaut на суму вартості пакету послуг та додаткових послуг.При відключенні додаткових послуг що надаются компанією McLaut замовлених абонентом , попередньо сплачені кошти абоненту не повертаються.

Замовляється додатково.

Вартість додаткових послуг lifecell за посиланням.

Тарифікація: Стандартна тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційних послуг передачі інформації голосом) посекундна і здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційних послуг. В рахунок вартості першої секунди кожної хвилини телекомунікаційних послуг надаються такі 59 секунд без додаткової тарифікації.

Пакетна тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (при користуванні пакетом хвилин)

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційних послуг передачі інформації голосом) посекундна і здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційних послуг. В рахунок вартості першої секунди кожної хвилини телекомунікаційних послуг надаються такі 59 секунд без додаткової тарифікації.

Списання (облік) кожної окремої хвилини, яка входить в щоденний / щомісячний / 7-ми / 15-ти / 30-ти / 60-ти денний НЕ тарифікований обсяг Пакета послуг і надається в рахунок щоденної / щомісячної / 30-ти денний плати / кваліфікованого поповнення, здійснюється в першу секунду кожної хвилини Пакета послуг.

Пакетна тарифікація вихідних SMS по Україні (при користуванні пакетом)

Використання абонентом пакетних вихідних SMS-повідомлень по Україні здійснюється виключно на абонентські номери в мережі lifecell і інших операторів по Україні.

Стандартна тарифікація «Доступ до Інтернет» / «WAP»

Тарифікація переданих та отриманих даних при користуванні Інтернетом є побайтно і здійснюється при використанні першого байта кожних 200 кілобайт сесії передачі-прийому даних. В рахунок плати за перший байт абоненту надається можливість продовжувати сесію передачі-прийому даних і передавати / приймати дані в обсязі 204 799 * байт без додаткової тарифікації (* 204799 = 200 кілобайт - 1 байт).

Пакетна тарифікація «Доступ до Інтернет» / «WAP» (при користуванні пакетом мегабайт)

Списання (облік) кожних 200 кілобайт, що входять в щоденний / щомісячний / 30-ти денний НЕ тарифікований обсяг Пакета послуг і надається в рахунок щоденної / щомісячної / 30-ти денний плати, здійснюється в момент прийому / передачі першого байта кожних 200 кілобайт Пакета послуг.

Термін дії: Мінімальний термін дії тарифного плану 30 (тридцять) календарних днів з дати його введення в дію.

Додаткові умови:

При обслуговуванні на даному тарифному плані абонент зобов'язується не здійснювати без дозволу Оператора:

(А) модернізацію, модифікацію і / або перепрограмування SIM-карти;

(Б) підключення до мережі Оператора (в т.ч. за допомогою його SIM-карт) будь-якого іншого обладнання / застосування технології (GSM-шлюз / мости / маршрутизатор; Sim-Box, Call-Back, IP-телефонія, Refile, модернізований і / або перепрограмований телефон і т.д.).

Надання послуг на тимчасово окупованих територіях і неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе в зв'язку з обставинами, які перебувають поза впливом і контролю оператора.

Послуги, що входять до пакету #разом_2:

Кабельний Інтернет McLaut – 100 мбіт/с (безліміт)    
Кількість сім-карт: 2
Мобільний Інтернет lifecell  - 10 Гігабайт    
Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні) – 1000 хвилин
SMS по Україні – 100 SMS повідомлень
Соціальні мережі: Facebook, Instagram, Twitter – Необмежено**
Месенджери: BiP, Viber, WhatsApp, Facebook Messenger, Skype, Telegram – Необмежено**
Мобільні додатки:+ lifebox  – Необмежено**
Міжнародні дзвінки – вартість – https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/mizhnarodnij-zvyazok/  


* вартість вказана на користування у період перших трьох нарахувань пакетів послуг з моменту активації пакету /вартість пакету з четвертого нарахування пакету послуг;

** При використанні офіційних додатків для планшетів та смартфонів або мобільних чи веб-версій сайтів соціальних мереж, користування здійснюється без обмежень, без плати за інтернет-трафік, без використання інтернет-трафіку, що входить до Пакету. Послуга на зазначених умовах надається в межах України на період дії Пакету.


Тариф #разом_2 надається як для нових абонентів, так і для абонентів що вже користуються послугою доступу до мережі Інтернет на умовах Публічного договору (оферти) про надання електронних комунікаційних послуг (доступу до мережі Інтернет), в багатоквартирних будинках в м. Чорнобай, де підключення абонента виконано кабелем вита пара.


Тарифний план #разом_2 надається для нових та існуючих абонентів ТОВ лайфселл.
Для абонентів, що вже користуються послугами ТОВ «лайфселл», що уклали усний договір та обслуговуються на індивідуальних тарифних планах – вартість переходу на спільний тариф #разом_2 – безкоштовно.  Для абонентів, що уклали письмовий договір та обслуговуються на індивідуальних тарифних планах необхідно змінити форму обслуговування припинивши письмовий договір та уклавши договір в усній формі.


Розрахунковий період тарифного плану #разом_2 - 30 днів.
Списання абонентської плати відбувається кожні 30 днів по закінченню розрахункового періоду, на умовах передоплати.

Якщо на балансі недостатньо коштів для сплати пакету #разом_2 – абонентська плата не списується, послуги, що входять до пакету #разом_2 з абонентською платою не нараховуються, доступ по кабелю до мережі Інтернет призупиняється, за абонентським номером мобільного зв’язку доступні лише послуги вхідних дзвінків та вхідних SMS. Нарахування пакету послуг #разом_2 відновиться після поповнення особового рахунку абонента в компанії McLaut на суму вартості пакету послуг.

ВАЖЛИВО! Списання абонентської плати для нарахування пакету послуг відбувається виключно з особового рахунку абонента компанії McLaut.


Компанія McLaut в праві на свій розсуд відмовити абоненту в підключенні до тарифного плану #разом_2 без пояснення причини.

Компанія McLaut не несе відповідальності за не ознайомлення/не своєчасне ознайомлення абонентом з умовами даного тарифного плану.

Компанія McLaut залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги, згідно з Законом «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV, змінювати перелік таких Послуг.


Термін дії: Мінімальний термін дії тарифного плану 30 (тридцять) календарних днів з дати його активації. При відключенні чи зміні тарифного плану, попередньо сплачена абонентом абонентська плата (невикористана частка коштів) за послуги мобільного зв’язку в пакеті послуг #разом_2 – не підлягає перерахунку та поверненню абоненту, зурахуванням відсутності технічної можливості у Провайдера (згідно з положеннями глави VII Закону «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV та Правилами надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 р. № 295).

Послуги рухомого (мобільного) зв’язку надаються ТОВ Маклаут-Сервіс, який є  провайдером ТОВ «лайфселл» на підставі Договору № 205380250 від 27.02.2020 року.


за умови наявності коштів на абонентському рахунку за номером мобільного зв’язку:

Дзвінки в мережі lifecell - 0,60 грн;

Дзвінки та переадресація на номери інших мереж  в Україні - 0,60 грн;

SMS - 3,00 грн за 100 SMS/день;

MMS – 1,30 грн за кожну MMS;

Доступ в Інтернет понад обсяг, передбачений пакетом - 10 грн/500 Мб або 5 грн/100 Мб;

Роумінг – замовляється додатково,  вартість; https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/roaming/

Абонент сплачує послугу роумінгу окремо. Оплата здійснюється абонентом шляхом поповнення номеру мобільного телефону оператора lifecell на потрібну суму.


«IPTV» - оплачується додатково, вартість; 129 грн/30 календарних днів з дати замовлення; надається в межах оптичної транспортної мережі та/або в межах кабельної мережі у м. Чорнобай, на умовах Публічного договору(оферти); Списання абонентської плати відбувається кожні 30 днів по закінченню розрахункового періоду, на умовах передоплати.

Статична IP адреса - оплачується додатково, вартість 69 грн/30 календарних днів з дати замовлення. Замовити послугу «Статична IP адреса» Ви можете в Абонентському відділі компанії McLaut у Вашому місті за письмовою заявою. Списання абонентської плати відбувається кожні 30 днів по закінченню розрахункового періоду, на умовах передоплати.

«Тимчасове відключення» - послуга не доступна для замовлення при користуванні пакетом послуг #разом_2.

«Кредит довіри» - послуга не доступна для замовлення при користуванні пакетом послуг #разом_2.


Якщо на балансі недостатньо коштів для сплати пакету послуг #разом_2 та додаткових послуг до пакету – абонентська плата не списується, жодна з замовлених абонентом послуг не надається, для абонента доступна лише послуга вхідних дзвінків та вхідних SMS. Нарахування пакету послуг #разом_2 та додаткових послуг до пакету відновиться після поповнення особового рахунку абонента в компанії McLaut на суму вартості пакету послуг та додаткових послуг.При відключенні додаткових послуг що надаются компанією McLaut замовлених абонентом , попередньо сплачені кошти абоненту не повертаються.

Замовляється додатково.

Вартість додаткових послуг lifecell за посиланням.

Тарифікація: Стандартна тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційних послуг передачі інформації голосом) посекундна і здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційних послуг. В рахунок вартості першої секунди кожної хвилини телекомунікаційних послуг надаються такі 59 секунд без додаткової тарифікації.

Пакетна тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (при користуванні пакетом хвилин)

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційних послуг передачі інформації голосом) посекундна і здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційних послуг. В рахунок вартості першої секунди кожної хвилини телекомунікаційних послуг надаються такі 59 секунд без додаткової тарифікації.

Списання (облік) кожної окремої хвилини, яка входить в щоденний / щомісячний / 7-ми / 15-ти / 30-ти / 60-ти денний НЕ тарифікований обсяг Пакета послуг і надається в рахунок щоденної / щомісячної / 30-ти денний плати / кваліфікованого поповнення, здійснюється в першу секунду кожної хвилини Пакета послуг.

Пакетна тарифікація вихідних SMS по Україні (при користуванні пакетом)

Використання абонентом пакетних вихідних SMS-повідомлень по Україні здійснюється виключно на абонентські номери в мережі lifecell і інших операторів по Україні.

Стандартна тарифікація «Доступ до Інтернет» / «WAP»

Тарифікація переданих та отриманих даних при користуванні Інтернетом є побайтно і здійснюється при використанні першого байта кожних 200 кілобайт сесії передачі-прийому даних. В рахунок плати за перший байт абоненту надається можливість продовжувати сесію передачі-прийому даних і передавати / приймати дані в обсязі 204 799 * байт без додаткової тарифікації (* 204799 = 200 кілобайт - 1 байт).

Пакетна тарифікація «Доступ до Інтернет» / «WAP» (при користуванні пакетом мегабайт)

Списання (облік) кожних 200 кілобайт, що входять в щоденний / щомісячний / 30-ти денний НЕ тарифікований обсяг Пакета послуг і надається в рахунок щоденної / щомісячної / 30-ти денний плати, здійснюється в момент прийому / передачі першого байта кожних 200 кілобайт Пакета послуг.

Термін дії: Мінімальний термін дії тарифного плану 30 (тридцять) календарних днів з дати його введення в дію.

Додаткові умови:

При обслуговуванні на даному тарифному плані абонент зобов'язується не здійснювати без дозволу Оператора:

(А) модернізацію, модифікацію і / або перепрограмування SIM-карти;

(Б) підключення до мережі Оператора (в т.ч. за допомогою його SIM-карт) будь-якого іншого обладнання / застосування технології (GSM-шлюз / мости / маршрутизатор; Sim-Box, Call-Back, IP-телефонія, Refile, модернізований і / або перепрограмований телефон і т.д.).

Надання послуг на тимчасово окупованих територіях і неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе в зв'язку з обставинами, які перебувають поза впливом і контролю оператора.

Послуги, що входять до пакету #разом_3:

Кабельний Інтернет McLaut – 100 мбіт/с (безліміт)    
Кількість сім-карт: 3
Мобільний Інтернет lifecell  - 10 Гігабайт    
Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні) – 1000 хвилин
SMS по Україні – 100 SMS повідомлень
Соціальні мережі: Facebook, Instagram, Twitter – Необмежено**
Месенджери: BiP, Viber, WhatsApp, Facebook Messenger, Skype, Telegram – Необмежено**
Мобільні додатки:+ lifebox  – Необмежено**
Міжнародні дзвінки – вартість – https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/mizhnarodnij-zvyazok/  


* вартість вказана на користування у період перших трьох нарахувань пакетів послуг з моменту активації пакету /вартість пакету з четвертого нарахування пакету послуг;

** При використанні офіційних додатків для планшетів та смартфонів або мобільних чи веб-версій сайтів соціальних мереж, користування здійснюється без обмежень, без плати за інтернет-трафік, без використання інтернет-трафіку, що входить до Пакету. Послуга на зазначених умовах надається в межах України на період дії Пакету.


Тариф #разом_3 надається як для нових абонентів, так і для абонентів що вже користуються послугою доступу до мережі Інтернет на умовах Публічного договору (оферти) про надання електронних комунікаційних послуг (доступу до мережі Інтернет), в багатоквартирних будинках в м. Чорнобай, де підключення абонента виконано кабелем вита пара.


Тарифний план #разом_3 надається для нових та існуючих абонентів ТОВ лайфселл.

Для абонентів, що вже користуються послугами ТОВ «лайфселл», що уклали усний договір та обслуговуються на індивідуальних тарифних планах – вартість переходу на спільний тариф #разом_3 – безкоштовно.  Для абонентів, що уклали письмовий договір та обслуговуються на індивідуальних тарифних планах необхідно змінити форму обслуговування припинивши письмовий договір та уклавши договір в усній формі.


Розрахунковий період тарифного плану #разом_3 - 30 днів.
Списання абонентської плати відбувається кожні 30 днів по закінченню розрахункового періоду, на умовах передоплати.

Якщо на балансі недостатньо коштів для сплати пакету #разом_3– абонентська плата не списується, послуги, що входять до пакету #разом_3 з абонентською платою не нараховуються, доступ по кабелю до мережі Інтернет призупиняється, за абонентським номером мобільного зв’язку доступні лише послуги вхідних дзвінків та вхідних SMS. Нарахування пакету послуг #разом_3 відновиться після поповнення особового рахунку абонента в компанії McLaut на суму вартості пакету послуг.

ВАЖЛИВО! Списання абонентської плати для нарахування пакету послуг відбувається виключно з особового рахунку абонента компанії McLaut.


Компанія McLaut в праві на свій розсуд відмовити абоненту в підключенні до тарифного плану #разом_3 без пояснення причини.

Компанія McLaut не несе відповідальності за не ознайомлення/не своєчасне ознайомлення абонентом з умовами даного тарифного плану.

Компанія McLaut залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги, згідно з Законом «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV, змінювати перелік таких Послуг.


Термін дії: Мінімальний термін дії тарифного плану 30 (тридцять) календарних днів з дати його активації. При відключенні чи зміні тарифного плану, попередньо сплачена абонентом абонентська плата (невикористана частка коштів) за послуги мобільного зв’язку в пакеті послуг #разом_3 – не підлягає перерахунку та поверненню абоненту, зурахуванням відсутності технічної можливості у Провайдера (згідно з положеннями глави VII Закону «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV та Правилами надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 р. № 295).

Послуги рухомого (мобільного) зв’язку надаються ТОВ Маклаут-Сервіс, який є  провайдером ТОВ «лайфселл» на підставі Договору № 205380250 від 27.02.2020 року.


за умови наявності коштів на абонентському рахунку за номером мобільного зв’язку:

Дзвінки в мережі lifecell - 0,60 грн;

Дзвінки та переадресація на номери інших мереж  в Україні - 0,60 грн;

SMS - 3,00 грн за 100 SMS/день;

MMS – 1,30 грн за кожну MMS;

Доступ в Інтернет понад обсяг, передбачений пакетом - 10 грн/500 Мб або 5 грн/100 Мб;

Роумінг – замовляється додатково,  вартість; https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/roaming/

Абонент сплачує послугу роумінгу окремо. Оплата здійснюється абонентом шляхом поповнення номеру мобільного телефону оператора lifecell на потрібну суму.


«IPTV» - оплачується додатково, вартість; 129 грн/30 календарних днів з дати замовлення; надається в межах оптичної транспортної мережі та/або в межах кабельної мережі у м. Чорнобай, на умовах Публічного договору(оферти); Списання абонентської плати відбувається кожні 30 днів по закінченню розрахункового періоду, на умовах передоплати.

Статична IP адреса - оплачується додатково, вартість 69 грн/30 календарних днів з дати замовлення. Замовити послугу «Статична IP адреса» Ви можете в Абонентському відділі компанії McLaut у Вашому місті за письмовою заявою. Списання абонентської плати відбувається кожні 30 днів по закінченню розрахункового періоду, на умовах передоплати.

«Тимчасове відключення» - послуга не доступна для замовлення при користуванні пакетом послуг #разом_3.

«Кредит довіри» - послуга не доступна для замовлення при користуванні пакетом послуг #разом_3.


Якщо на балансі недостатньо коштів для сплати пакету послуг #разом_3 та додаткових послуг до пакету – абонентська плата не списується, жодна з замовлених абонентом послуг не надається, для абонента доступна лише послуга вхідних дзвінків та вхідних SMS. Нарахування пакету послуг #разом_3 та додаткових послуг до пакету відновиться після поповнення особового рахунку абонента в компанії McLaut на суму вартості пакету послуг та додаткових послуг. При відключенні додаткових послуг що надаются компанією McLaut замовлених абонентом , попередньо сплачені кошти абоненту не повертаються.

Замовляється додатково.

Вартість додаткових послуг lifecell за посиланням.

Тарифікація: Стандартна тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційних послуг передачі інформації голосом) посекундна і здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційних послуг. В рахунок вартості першої секунди кожної хвилини телекомунікаційних послуг надаються такі 59 секунд без додаткової тарифікації.

Пакетна тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (при користуванні пакетом хвилин)

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційних послуг передачі інформації голосом) посекундна і здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційних послуг. В рахунок вартості першої секунди кожної хвилини телекомунікаційних послуг надаються такі 59 секунд без додаткової тарифікації.

Списання (облік) кожної окремої хвилини, яка входить в щоденний / щомісячний / 7-ми / 15-ти / 30-ти / 60-ти денний НЕ тарифікований обсяг Пакета послуг і надається в рахунок щоденної / щомісячної / 30-ти денний плати / кваліфікованого поповнення, здійснюється в першу секунду кожної хвилини Пакета послуг.

Пакетна тарифікація вихідних SMS по Україні (при користуванні пакетом)

Використання абонентом пакетних вихідних SMS-повідомлень по Україні здійснюється виключно на абонентські номери в мережі lifecell і інших операторів по Україні.

Стандартна тарифікація «Доступ до Інтернет» / «WAP»

Тарифікація переданих та отриманих даних при користуванні Інтернетом є побайтно і здійснюється при використанні першого байта кожних 200 кілобайт сесії передачі-прийому даних. В рахунок плати за перший байт абоненту надається можливість продовжувати сесію передачі-прийому даних і передавати / приймати дані в обсязі 204 799 * байт без додаткової тарифікації (* 204799 = 200 кілобайт - 1 байт).

Пакетна тарифікація «Доступ до Інтернет» / «WAP» (при користуванні пакетом мегабайт)

Списання (облік) кожних 200 кілобайт, що входять в щоденний / щомісячний / 30-ти денний НЕ тарифікований обсяг Пакета послуг і надається в рахунок щоденної / щомісячної / 30-ти денний плати, здійснюється в момент прийому / передачі першого байта кожних 200 кілобайт Пакета послуг.

Термін дії: Мінімальний термін дії тарифного плану 30 (тридцять) календарних днів з дати його введення в дію.

Додаткові умови:

При обслуговуванні на даному тарифному плані абонент зобов'язується не здійснювати без дозволу Оператора:

(А) модернізацію, модифікацію і / або перепрограмування SIM-карти;

(Б) підключення до мережі Оператора (в т.ч. за допомогою його SIM-карт) будь-якого іншого обладнання / застосування технології (GSM-шлюз / мости / маршрутизатор; Sim-Box, Call-Back, IP-телефонія, Refile, модернізований і / або перепрограмований телефон і т.д.).

Надання послуг на тимчасово окупованих територіях і неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе в зв'язку з обставинами, які перебувають поза впливом і контролю оператора.

Інтернет в приватні будівлі

Вартість підключення: 1,00 грн

Тариф: "Приватний 200" надається для абонентів, що користуються послугою доступу до мережі Інтернет на умовах Публічного договору (оферти) про надання електронних комунікаційних послуг (доступу до мережі Інтернет), в приватному секторі в смт. Чорнобай, де підключення абонента виконано оптичним кабелем.

Обов'язкова умова - наявність гігабітного роутеру.

Якщо на балансі Абонента нуль або менше гривень – доступ до мережі Інтернет автоматично блокується, абонентська плата не нараховується. Доступ до мережі Інтернет відновлюється після поповнення рахунку.

Умови підключення


Важливо: 

При підключенні до мережі Інтернет Абонент зобов’язаний внести оплату згідно тарифного плану за перші три місяці користування в повному обсязі одним платежем. Абонплата нараховується з першого дня підключення. 

Якщо Абонент не вносить таку оплату, то вартість підключення до мережі Інтернет для такого Абонента буде складати 1500,00 гривень. 

Послуга «Тимчасове відключення» не доступна для Абонента перші 90 днів з моменту підключення до мережі Інтернет.

Здійснивши оплату за підключення даної телекомунікаційної послуги, Абонент цим самим погоджується з умовами Публічного договору (оферта) про надання електронних комунікаційних послуг (доступу до мережі Інтернет).


* З 01.12.2022 року вступає в дію нова вартість тарифного плану "Приватний 100 смт. Чорнобай" - 135 грн/30 діб.

Послуги, що входять до пакету #дімразом:

Кабельний Інтернет McLaut – 200 мбіт/с (безліміт)    
Кількість сім-карт: 1
Мобільний Інтернет lifecell  - 10 Гігабайт    
Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні) – 1000 хвилин
SMS по Україні – 100 SMS повідомлень
Соціальні мережі: Facebook, Instagram, Twitter – Необмежено**
Месенджери: BiP, Viber, WhatsApp, Facebook Messenger, Skype, Telegram – Необмежено**
Мобільні додатки:+ lifebox + lifecell журнали – Необмежено**
Міжнародні дзвінки – вартість – https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/mizhnarodnij-zvyazok/

Обов'язкова умова - наявність гігабітного роутеру.

* вартість вказана на користування у період перших трьох нарахувань пакетів послуг з моменту активації пакету /вартість пакету з четвертого нарахування пакету послуг;

** При використанні офіційних додатків для планшетів та смартфонів або мобільних чи веб-версій сайтів соціальних мереж, користування здійснюється без обмежень, без плати за інтернет-трафік, без використання інтернет-трафіку, що входить до Пакету. Послуга на зазначених умовах надається в межах України на період дії Пакету.


Тариф #дімразом надається як для нових абонентів, так і для абонентів що вже користуються послугою доступу до мережі Інтернет на умовах Публічного договору (оферти)  про надання електронних комунікаційних послуг (доступу до мережі Інтернет), в багатоквартирних будинках, в приватному секторі або окремо розташованих адміністративних будівлях в м. Чорнобай, де підключення абонента виконано оптичним кабелем.


Тарифний план #дімразом надається для нових та існуючих абонентів ТОВ лайфселл.
Для абонентів, що вже користуються послугами ТОВ лайфселл на умовах індивідуального пріпейду – вартість переходу на спільний тариф #дімразом – безкоштовно.  Для абонентів індивідуального контракту необхідно змінити форму обслуговування на індивідуальний пріпейд.


Розрахунковий період тарифного плану #дімразом - 30 днів.
Списання абонентської плати відбувається кожні 30 днів по закінченню розрахункового періоду, на умовах передоплати.

Якщо на балансі недостатньо коштів для сплати пакету #дімразом – абонентська плата не списується, послуги, що входять до пакету #дімразом з абонентською платою не нараховуються, доступ по кабелю до мережі Інтернет призупиняється, по всіх лініях lifecell для абонента доступна лише послуга вхідних дзвінків та вхідних SMS. Нарахування пакету послуг #дімразом відновиться після поповнення особового рахунку абонента в компанії McLaut на суму вартості пакету послуг.

ВАЖЛИВО! Списання абонентської плати для нарахування пакету послуг відбувається виключно з особового рахунку абонента компанії McLaut.


Компанія McLaut в праві на свій розсуд відмовити абоненту в підключенні до тарифного плану #дімразом без пояснення причини.

Компанія McLaut не несе відповідальності за не ознайомлення/не своєчасне ознайомлення абонентом з умовами даного тарифного плану.

Компанія McLaut залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги, згідно з Законом «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV, змінювати перелік таких Послуг.


Термін дії: Мінімальний термін дії тарифного плану 30 (тридцять) календарних днів з дати його активації. При відключенні чи зміні тарифного плану, попередньо сплачена абонентом абонентська плата (невикористана частка коштів) за послуги мобільного зв’язку в пакеті послуг #дімразом – не підлягає перерахунку та поверненню абоненту, зурахуванням відсутності технічної можливості у Провайдера (згідно з положеннями глави VII Закону «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV та Правилами надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 р. № 295).

ТОВ Маклаут-Сервіс являється провайдером ТОВ лайфселл на підставі Договору № 205380250 від 27.02.2020 року.


за умови наявності коштів на абонентському рахунку за номером мобільного зв’язку:

Дзвінки в мережі lifecell - 0,60 грн;

Дзвінки та переадресація на номери інших мереж  в Україні - 0,60 грн;

SMS - 3,00 грн за 100 SMS/день;

MMS – 1,30 грн за кожну MMS;

Доступ в Інтернет понад обсяг, передбачений пакетом - 10 грн/500 Мб або 5 грн/100 Мб;

Роумінг – замовляється додатково,  вартість; https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/roaming/

Абонент сплачує послугу роумінгу окремо. Оплата здійснюється абонентом шляхом поповнення номеру мобільного телефону оператора lifecell на потрібну суму.


«IPTV» - оплачується додатково, вартість; 129 грн/30 календарних днів з дати замовлення; надається в межах оптичної транспортної мережі та/або в межах кабельної мережі у м. Чорнобай, на умовах Публічного договору(оферти); Списання абонентської плати відбувається кожні 30 днів по закінченню розрахункового періоду, на умовах передоплати.

Статична IP адреса - оплачується додатково, вартість 69 грн/30 календарних днів з дати замовлення. Замовити послугу «Статична IP адреса» Ви можете в Абонентському відділі компанії McLaut у Вашому місті за письмовою заявою. Списання абонентської плати відбувається кожні 30 днів по закінченню розрахункового періоду, на умовах передоплати.

«Тимчасове відключення» - послуга не доступна для замовлення при користуванні пакетом послуг #дімразом.

«Кредит довіри» - послуга не доступна для замовлення при користуванні пакетом послуг #дімразом.


Якщо на балансі недостатньо коштів для сплати пакету послуг #дімразом та додаткових послуг до пакету – абонентська плата не списується, жодна з замовлених абонентом послуг не надається, для абонента доступна лише послуга вхідних дзвінків та вхідних SMS. Нарахування пакету послуг #дімразом та додаткових послуг до пакету відновиться після поповнення особового рахунку абонента в компанії McLaut на суму вартості пакету послуг та додаткових послуг.  При відключенні додаткових послуг що надаются компанією McLaut замовлених абонентом , попередньо сплачені кошти абоненту не повертаються.

Замовляється додатково.

Вартість додаткових послуг lifecell за посиланням.

Тарифікація: Стандартна тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційних послуг передачі інформації голосом) посекундна і здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційних послуг. В рахунок вартості першої секунди кожної хвилини телекомунікаційних послуг надаються такі 59 секунд без додаткової тарифікації.

Пакетна тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (при користуванні пакетом хвилин)

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційних послуг передачі інформації голосом) посекундна і здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційних послуг. В рахунок вартості першої секунди кожної хвилини телекомунікаційних послуг надаються такі 59 секунд без додаткової тарифікації.

Списання (облік) кожної окремої хвилини, яка входить в щоденний / щомісячний / 7-ми / 15-ти / 30-ти / 60-ти денний НЕ тарифікований обсяг Пакета послуг і надається в рахунок щоденної / щомісячної / 30-ти денний плати / кваліфікованого поповнення, здійснюється в першу секунду кожної хвилини Пакета послуг.

Пакетна тарифікація вихідних SMS по Україні (при користуванні пакетом)

Використання абонентом пакетних вихідних SMS-повідомлень по Україні здійснюється виключно на абонентські номери в мережі lifecell і інших операторів по Україні.

Стандартна тарифікація «Доступ до Інтернет» / «WAP»

Тарифікація переданих та отриманих даних при користуванні Інтернетом є побайтно і здійснюється при використанні першого байта кожних 200 кілобайт сесії передачі-прийому даних. В рахунок плати за перший байт абоненту надається можливість продовжувати сесію передачі-прийому даних і передавати / приймати дані в обсязі 204 799 * байт без додаткової тарифікації (* 204799 = 200 кілобайт - 1 байт).

Пакетна тарифікація «Доступ до Інтернет» / «WAP» (при користуванні пакетом мегабайт)

Списання (облік) кожних 200 кілобайт, що входять в щоденний / щомісячний / 30-ти денний НЕ тарифікований обсяг Пакета послуг і надається в рахунок щоденної / щомісячної / 30-ти денний плати, здійснюється в момент прийому / передачі першого байта кожних 200 кілобайт Пакета послуг.

Термін дії: Мінімальний термін дії тарифного плану 30 (тридцять) календарних днів з дати його введення в дію.

Додаткові умови:

При обслуговуванні на даному тарифному плані абонент зобов'язується не здійснювати без дозволу Оператора:

(А) модернізацію, модифікацію і / або перепрограмування SIM-карти;

(Б) підключення до мережі Оператора (в т.ч. за допомогою його SIM-карт) будь-якого іншого обладнання / застосування технології (GSM-шлюз / мости / маршрутизатор; Sim-Box, Call-Back, IP-телефонія, Refile, модернізований і / або перепрограмований телефон і т.д.).

Надання послуг на тимчасово окупованих територіях і неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе в зв'язку з обставинами, які перебувають поза впливом і контролю оператора.

Послуги, що входять до пакету #дімразом_2:

Кабельний Інтернет McLaut – 200 мбіт/с (безліміт)    
Кількість сім-карт: 2
Мобільний Інтернет lifecell  - 10 Гігабайт    
Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні) – 1000 хвилин
SMS по Україні – 100 SMS повідомлень
Соціальні мережі: Facebook, Instagram, Twitter – Необмежено**
Месенджери: BiP, Viber, WhatsApp, Facebook Messenger, Skype, Telegram – Необмежено**
Мобільні додатки + lifebox + lifecell журнали – Необмежено**
Міжнародні дзвінки – вартість – https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/mizhnarodnij-zvyazok/ 

Обов'язкова умова - наявність гігабітного роутеру.

* вартість вказана на користування у період перших трьох нарахувань пакетів послуг з моменту активації пакету /вартість пакету з четвертого нарахування пакету послуг;

** При використанні офіційних додатків для планшетів та смартфонів або мобільних чи веб-версій сайтів соціальних мереж, користування здійснюється без обмежень, без плати за інтернет-трафік, без використання інтернет-трафіку, що входить до Пакету. Послуга на зазначених умовах надається в межах України на період дії Пакету.


Тариф #дімразом_2 надається як для нових абонентів, так і для абонентів що вже користуються послугою доступу до мережі Інтернет на умовах Публічного договору (оферти)  про надання електронних комунікаційних послуг (доступу до мережі Інтернет), в багатоквартирних будинках, в приватному секторі або окремо розташованих адміністративних будівлях в м. Чорнобай, де підключення абонента виконано оптичним кабелем.


Тарифний план #дімразом_2 надається для нових та існуючих абонентів ТОВ лайфселл.
Для абонентів, що вже користуються послугами ТОВ лайфселл на умовах індивідуального пріпейду – вартість переходу на спільний тариф #дімразом_2 – безкоштовно.  Для абонентів індивідуального контракту необхідно змінити форму обслуговування на індивідуальний пріпейд.


Розрахунковий період тарифного плану #дімразом_2 - 30 днів.
Списання абонентської плати відбувається кожні 30 днів по закінченню розрахункового періоду, на умовах передоплати.

Якщо на балансі недостатньо коштів для сплати пакету #дімразом_2 – абонентська плата не списується, послуги, що входять до пакету #дімразом_2 з абонентською платою не нараховуються, доступ по кабелю до мережі Інтернет призупиняється, по всіх лініях lifecell для абонента доступна лише послуга вхідних дзвінків та вхідних SMS. Нарахування пакету послуг #дімразом_2 відновиться після поповнення особового рахунку абонента в компанії McLaut на суму вартості пакету послуг.

ВАЖЛИВО! Списання абонентської плати для нарахування пакету послуг відбувається виключно з особового рахунку абонента компанії McLaut.


Компанія McLaut в праві на свій розсуд відмовити абоненту в підключенні до тарифного плану #дімразом_2 без пояснення причини.

Компанія McLaut не несе відповідальності за не ознайомлення/не своєчасне ознайомлення абонентом з умовами даного тарифного плану.

Компанія McLaut залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги, згідно з Законом «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV, змінювати перелік таких Послуг.


Термін дії: Мінімальний термін дії тарифного плану 30 (тридцять) календарних днів з дати його активації. При відключенні чи зміні тарифного плану, попередньо сплачена абонентом абонентська плата (невикористана частка коштів) за послуги мобільного зв’язку в пакеті послуг #дімразом_2 – не підлягає перерахунку та поверненню абоненту, зурахуванням відсутності технічної можливості у Провайдера (згідно з положеннями глави VII Закону «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV та Правилами надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 р. № 295).

ТОВ Маклаут-Сервіс являється провайдером ТОВ лайфселл на підставі Договору № 205380250 від 27.02.2020 року.


за умови наявності коштів на абонентському рахунку за номером мобільного зв’язку:

Дзвінки в мережі lifecell - 0,60 грн;

Дзвінки та переадресація на номери інших мереж  в Україні - 0,60 грн;

SMS - 3,00 грн за 100 SMS/день;

MMS – 1,30 грн за кожну MMS;

Доступ в Інтернет понад обсяг, передбачений пакетом - 10 грн/500 Мб або 5 грн/100 Мб;

Роумінг – замовляється додатково,  вартість; https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/roaming/

Абонент сплачує послугу роумінгу окремо. Оплата здійснюється абонентом шляхом поповнення номеру мобільного телефону оператора lifecell на потрібну суму.


«IPTV» - оплачується додатково, вартість; 129 грн/30 календарних днів з дати замовлення; надається в межах оптичної транспортної мережі та/або в межах кабельної мережі у м. Чорнобай, на умовах Публічного договору(оферти); Списання абонентської плати відбувається кожні 30 днів по закінченню розрахункового періоду, на умовах передоплати. 

Статична IP адреса - оплачується додатково, вартість 69 грн/30 календарних днів з дати замовлення. Замовити послугу «Статична IP адреса» Ви можете в Абонентському відділі компанії McLaut у Вашому місті за письмовою заявою. Списання абонентської плати відбувається кожні 30 днів по закінченню розрахункового періоду, на умовах передоплати.

«Тимчасове відключення» - послуга не доступна для замовлення при користуванні пакетом послуг #дімразом_2.

«Кредит довіри» - послуга не доступна для замовлення при користуванні пакетом послуг #дімразом_2.


Якщо на балансі недостатньо коштів для сплати пакету послуг #дімразом_2 та додаткових послуг до пакету – абонентська плата не списується, жодна з замовлених абонентом послуг не надається, для абонента доступна лише послуга вхідних дзвінків та вхідних SMS. Нарахування пакету послуг #дімразом_2 та додаткових послуг до пакету відновиться після поповнення особового рахунку абонента в компанії McLaut на суму вартості пакету послуг та додаткових послуг.  При відключенні додаткових послуг що надаются компанією McLaut замовлених абонентом , попередньо сплачені кошти абоненту не повертаються.

Замовляється додатково.

Вартість додаткових послуг lifecell за посиланням.

Тарифікація: Стандартна тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційних послуг передачі інформації голосом) посекундна і здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційних послуг. В рахунок вартості першої секунди кожної хвилини телекомунікаційних послуг надаються такі 59 секунд без додаткової тарифікації.

Пакетна тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (при користуванні пакетом хвилин)

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційних послуг передачі інформації голосом) посекундна і здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційних послуг. В рахунок вартості першої секунди кожної хвилини телекомунікаційних послуг надаються такі 59 секунд без додаткової тарифікації.

Списання (облік) кожної окремої хвилини, яка входить в щоденний / щомісячний / 7-ми / 15-ти / 30-ти / 60-ти денний НЕ тарифікований обсяг Пакета послуг і надається в рахунок щоденної / щомісячної / 30-ти денний плати / кваліфікованого поповнення, здійснюється в першу секунду кожної хвилини Пакета послуг.

Пакетна тарифікація вихідних SMS по Україні (при користуванні пакетом)

Використання абонентом пакетних вихідних SMS-повідомлень по Україні здійснюється виключно на абонентські номери в мережі lifecell і інших операторів по Україні.

Стандартна тарифікація «Доступ до Інтернет» / «WAP»

Тарифікація переданих та отриманих даних при користуванні Інтернетом є побайтно і здійснюється при використанні першого байта кожних 200 кілобайт сесії передачі-прийому даних. В рахунок плати за перший байт абоненту надається можливість продовжувати сесію передачі-прийому даних і передавати / приймати дані в обсязі 204 799 * байт без додаткової тарифікації (* 204799 = 200 кілобайт - 1 байт).

Пакетна тарифікація «Доступ до Інтернет» / «WAP» (при користуванні пакетом мегабайт)

Списання (облік) кожних 200 кілобайт, що входять в щоденний / щомісячний / 30-ти денний НЕ тарифікований обсяг Пакета послуг і надається в рахунок щоденної / щомісячної / 30-ти денний плати, здійснюється в момент прийому / передачі першого байта кожних 200 кілобайт Пакета послуг.

Термін дії: Мінімальний термін дії тарифного плану 30 (тридцять) календарних днів з дати його введення в дію.

Додаткові умови:

При обслуговуванні на даному тарифному плані абонент зобов'язується не здійснювати без дозволу Оператора:

(А) модернізацію, модифікацію і / або перепрограмування SIM-карти;

(Б) підключення до мережі Оператора (в т.ч. за допомогою його SIM-карт) будь-якого іншого обладнання / застосування технології (GSM-шлюз / мости / маршрутизатор; Sim-Box, Call-Back, IP-телефонія, Refile, модернізований і / або перепрограмований телефон і т.д.).

Надання послуг на тимчасово окупованих територіях і неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе в зв'язку з обставинами, які перебувають поза впливом і контролю оператора.

Послуги, що входять до пакету #дімразом_3:

Кабельний Інтернет McLaut – 200 мбіт/с (безліміт)    
Кількість сім-карт: 3
Мобільний Інтернет lifecell  - 10 Гігабайт    
Дзвінки на всі номери по Україні (міські та мобільні) – 1000 хвилин
SMS по Україні – 100 SMS повідомлень
Соціальні мережі: Facebook, Instagram, Twitter – Необмежено**
Месенджери: BiP, Viber, WhatsApp, Facebook Messenger, Skype, Telegram – Необмежено**
Мобільні додатки + lifebox + lifecell журнали – Необмежено**
Міжнародні дзвінки – вартість – https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/mizhnarodnij-zvyazok/ 

Обов'язкова умова - наявність гігабітного роутеру.

* вартість вказана на користування у період перших трьох нарахувань пакетів послуг з моменту активації пакету /вартість пакету з четвертого нарахування пакету послуг;

** При використанні офіційних додатків для планшетів та смартфонів або мобільних чи веб-версій сайтів соціальних мереж, користування здійснюється без обмежень, без плати за інтернет-трафік, без використання інтернет-трафіку, що входить до Пакету. Послуга на зазначених умовах надається в межах України на період дії Пакету.


Тариф #дімразом_3 надається як для нових абонентів, так і для абонентів що вже користуються послугою доступу до мережі Інтернет на умовах Публічного договору (оферти)  про надання електронних комунікаційних послуг (доступу до мережі Інтернет), в багатоквартирних будинках, в приватному секторі або окремо розташованих адміністративних будівлях в м. Чорнобай, де підключення абонента виконано оптичним кабелем.
Тарифний план #дімразом_3 надається для нових та існуючих абонентів ТОВ лайфселл.


Для абонентів, що вже користуються послугами ТОВ лайфселл на умовах індивідуального пріпейду – вартість переходу на спільний тариф #дімразом_3 – безкоштовно.  Для абонентів індивідуального контракту необхідно змінити форму обслуговування на індивідуальний пріпейд.


Розрахунковий період тарифного плану #дімразом_3 - 30 днів.
Списання абонентської плати відбувається кожні 30 днів по закінченню розрахункового періоду, на умовах передоплати.

Якщо на балансі недостатньо коштів для сплати пакету #дімразом_3 – абонентська плата не списується, послуги, що входять до пакету #дімразом_3 з абонентською платою не нараховуються, доступ по кабелю до мережі Інтернет призупиняється, по всіх лініях lifecell для абонента доступна лише послуга вхідних дзвінків та вхідних SMS. Нарахування пакету послуг #дімразом_3 відновиться після поповнення особового рахунку абонента в компанії McLaut на суму вартості пакету послуг.

ВАЖЛИВО! Списання абонентської плати для нарахування пакету послуг відбувається виключно з особового рахунку абонента компанії McLaut.


Компанія McLaut в праві на свій розсуд відмовити абоненту в підключенні до тарифного плану #дімразом_3 без пояснення причини.

Компанія McLaut не несе відповідальності за не ознайомлення/не своєчасне ознайомлення абонентом з умовами даного тарифного плану.

Компанія McLaut залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги, згідно з Законом «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV, змінювати перелік таких Послуг.


Термін дії: Мінімальний термін дії тарифного плану 30 (тридцять) календарних днів з дати його активації. При відключенні чи зміні тарифного плану, попередньо сплачена абонентом абонентська плата (невикористана частка коштів) за послуги мобільного зв’язку в пакеті послуг #дімразом_3 – не підлягає перерахунку та поверненню абоненту, зурахуванням відсутності технічної можливості у Провайдера (згідно з положеннями глави VII Закону «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV та Правилами надання та отримання телекомунікаційних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2012 р. № 295).

ТОВ Маклаут-Сервіс являється провайдером ТОВ лайфселл на підставі Договору № 205380250 від 27.02.2020 року.


за умови наявності коштів на абонентському рахунку за номером мобільного зв’язку:

Дзвінки в мережі lifecell - 0,60 грн;

Дзвінки та переадресація на номери інших мереж  в Україні - 0,60 грн;

SMS - 3,00 грн за 100 SMS/день;

MMS – 1,30 грн за кожну MMS;

Доступ в Інтернет понад обсяг, передбачений пакетом - 10 грн/500 Мб або 5 грн/100 Мб;

Роумінг – замовляється додатково,  вартість; https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/roaming/

Абонент сплачує послугу роумінгу окремо. Оплата здійснюється абонентом шляхом поповнення номеру мобільного телефону оператора lifecell на потрібну суму.


«IPTV» - оплачується додатково, вартість; 129 грн/30 календарних днів з дати замовлення; надається в межах оптичної транспортної мережі та/або в межах кабельної мережі у м. Чорнобай, на умовах Публічного договору(оферти); Списання абонентської плати відбувається кожні 30 днів по закінченню розрахункового періоду, на умовах передоплати.

Статична IP адреса - оплачується додатково, вартість 69 грн/30 календарних днів з дати замовлення. Замовити послугу «Статична IP адреса» Ви можете в Абонентському відділі компанії McLaut у Вашому місті за письмовою заявою. Списання абонентської плати відбувається кожні 30 днів по закінченню розрахункового періоду, на умовах передоплати.

«Тимчасове відключення» - послуга не доступна для замовлення при користуванні пакетом послуг #дімразом_3.

«Кредит довіри» - послуга не доступна для замовлення при користуванні пакетом послуг #дімразом_3.


Якщо на балансі недостатньо коштів для сплати пакету послуг #дімразом_3 та додаткових послуг до пакету – абонентська плата не списується, жодна з замовлених абонентом послуг не надається, для абонента доступна лише послуга вхідних дзвінків та вхідних SMS. Нарахування пакету послуг #дімразом_3 та додаткових послуг до пакету відновиться після поповнення особового рахунку абонента в компанії McLaut на суму вартості пакету послуг та додаткових послуг. При відключенні додаткових послуг що надаются компанією McLaut замовлених абонентом , попередньо сплачені кошти абоненту не повертаються.

Замовляється додатково.

Вартість додаткових послуг lifecell за посиланням.

Тарифікація: Стандартна тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційних послуг передачі інформації голосом) посекундна і здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційних послуг. В рахунок вартості першої секунди кожної хвилини телекомунікаційних послуг надаються такі 59 секунд без додаткової тарифікації.

Пакетна тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (при користуванні пакетом хвилин)

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційних послуг передачі інформації голосом) посекундна і здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційних послуг. В рахунок вартості першої секунди кожної хвилини телекомунікаційних послуг надаються такі 59 секунд без додаткової тарифікації.

Списання (облік) кожної окремої хвилини, яка входить в щоденний / щомісячний / 7-ми / 15-ти / 30-ти / 60-ти денний НЕ тарифікований обсяг Пакета послуг і надається в рахунок щоденної / щомісячної / 30-ти денний плати / кваліфікованого поповнення, здійснюється в першу секунду кожної хвилини Пакета послуг.

Пакетна тарифікація вихідних SMS по Україні (при користуванні пакетом)

Використання абонентом пакетних вихідних SMS-повідомлень по Україні здійснюється виключно на абонентські номери в мережі lifecell і інших операторів по Україні.

Стандартна тарифікація «Доступ до Інтернет» / «WAP»

Тарифікація переданих та отриманих даних при користуванні Інтернетом є побайтно і здійснюється при використанні першого байта кожних 200 кілобайт сесії передачі-прийому даних. В рахунок плати за перший байт абоненту надається можливість продовжувати сесію передачі-прийому даних і передавати / приймати дані в обсязі 204 799 * байт без додаткової тарифікації (* 204799 = 200 кілобайт - 1 байт).

Пакетна тарифікація «Доступ до Інтернет» / «WAP» (при користуванні пакетом мегабайт)

Списання (облік) кожних 200 кілобайт, що входять в щоденний / щомісячний / 30-ти денний НЕ тарифікований обсяг Пакета послуг і надається в рахунок щоденної / щомісячної / 30-ти денний плати, здійснюється в момент прийому / передачі першого байта кожних 200 кілобайт Пакета послуг.

Термін дії: Мінімальний термін дії тарифного плану 30 (тридцять) календарних днів з дати його введення в дію.

Додаткові умови:

При обслуговуванні на даному тарифному плані абонент зобов'язується не здійснювати без дозволу Оператора:

(А) модернізацію, модифікацію і / або перепрограмування SIM-карти;

(Б) підключення до мережі Оператора (в т.ч. за допомогою його SIM-карт) будь-якого іншого обладнання / застосування технології (GSM-шлюз / мости / маршрутизатор; Sim-Box, Call-Back, IP-телефонія, Refile, модернізований і / або перепрограмований телефон і т.д.).

Надання послуг на тимчасово окупованих територіях і неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе в зв'язку з обставинами, які перебувають поза впливом і контролю оператора.

Телебачення

Вартість підключення: 1,00 грн

Послуга «IPTV» надається в межах оптичної транспортної мережі для абонентів, що користуються послугою доступу до мережі Інтернет від компанії McLaut на умовах Публічного договору (оферти) про надання електронних комунікаційних послуг (доступу до мережі Інтернет). Послуга надається за попереднім замовленням на умовах передплати. Послуга IPTV доступна лише для фізичних осіб.

Замовити послугу «IPTV» Ви можете через особистий кабінет або зателефонувавши в call-центр компанії McLaut за телефонами: 096/097/050/099/063/073/093-0-520-520 та (0472) 520-520 - ЦІЛОДОБОВО!

Викликати майстра для налаштування IPTV Ви можете зателефонувавши в call-центр компанії McLaut за телефонами: 096/097/050/099/063/073/093-0-520-520 та (0472) 520-520 - виклик майстра БЕЗКОШТОВНИЙ!


*З  01.12.2022 року вступає в дію нова вартість послуги «IPTV » - 129 грн/30 діб.

Відключити послугу IPTV можливо тільки через 30 календарних днів після активації послуги.

Кіно

 • Film UA Drama
 • KinoKazka
 • Star Family
 • Star Cinema
 • BOLT
 • Hollywood (HD)
 • FilmBox
 • Dorama (HD)
 • 4EverCinema
 • Наше любимое кино
 • Kinoliving
 • FlixSnip
 • 4Ever Drama (HD)
 • Comedy Central
 • Cine+ (HD)
 • Cine+ Hit (HD)
 • Now Series (HD)
 • KinoWood (HD)
 • Cine+ Legend
 • AMC
 • Epic Drama (HD)
 • Viasat Kino Megahit (HD)
 • Viasat Kino (HD)
 • Viasat Kino Action (HD)
 • Viasat Kino Comedy (HD)
 • Viasat Kino World
 • ProKino (HD)
 • Kinosweet
 • Твій серіал
 • FX Life
 • FX

Спорт

 • Setanta Sports+ (HD)
 • Setanta Sports (HD)
 • EuroSport 2
 • Extreme sports channel
 • EuroSport 1
 • XSport+ (HD)
 • XSport
 • UPL.TV
 • Суспільне Спорт (HD)

Новини

 • Obozrevatel TV
 • Апостроф TV (HD)
 • Перший Західний
 • Настоящее время (HD)
 • ПравдаТУТ
 • BBC World News
 • France 24 (english)
 • Унiан
 • 24 канал
 • Еспресо
 • 5 Канал (HD)
 • 1+1 (HD)
 • ВІККА
 • Белсат
 • Fashion TV Ukraine (HD)
 • Прямий
 • Антена
 • Euronews
 • UWN
 • Суспільне Київ
 • Суспільне Культура
 • Перший
 • Антена

Пізнавальні

 • Рыбалка
 • Дача
 • 36,6
 • tviQ (HD)
 • DaVinci Learning
 • Sea TV
 • Надiя
 • 8 канал
 • ЕКО-ТВ
 • 4ever music (HD)
 • Food Network (HD)
 • Travel Channel (HD)
 • TLC
 • Терра
 • Фауна
 • Наука
 • History (HD)
 • Мега
 • Трофей
 • Перший автомобільний
 • National Geographic
 • National Geographic Wild
 • DocuBOX (HD)
 • ID Investigation Discovery (HD)
 • Discovery Science (HD)
 • Discovery Channel (HD)
 • Animal Planet (HD)
 • UTravel (HD)
 • Закон ТБ (HD)
 • Новий Християнський
 • Етно (HD)
 • Медичний
 • 4Ever Theater (HD)
 • SonataTV
 • 6 соток
 • Viva Latino (HD)
 • History2
 • TravelXP (HD)
 • One Planet (HD)
 • Continent E (HD)
 • Viasat Explore
 • Viasat History (HD)
 • Viasat Nature
 • Світло
 • UA FashionTV
 • Travel&Food (HD)

Музичні

 • InRating (HD)
 • М2 (HD)
 • MTV Hits
 • EU Music (HD)
 • ZOOM
 • MCM TOP
 • M1 (HD)
 • #НАШЕ
 • Black (HD)
 • UAmusic (HD)
 • Наше music (HD)
 • MTV 80s
 • MTV 90s
 • MTV 00s
 • MTV Europe
 • Club MTV
 • МУЗВАР

Розважальні

 • Сонце
 • Kvartal TV

Дитячі

 • Nick Toons
 • Lale (HD)
 • Ducktv
 • NIKI Kids (HD)
 • NIKI Junior (HD)
 • Піксель
 • Nickjr
 • Nickelodeon
 • ПлюсПлюс (HD)
 • Cartoon Network
 • BabyTV
 • Cartoonito
 • Cine+ Kids (HD)

Ефірні

 • Ільдана
 • Ентер-фільм
 • РАДА
 • НТН
 • Новий канал (HD)
 • СТБ (HD)
 • ICTV (HD)
 • К1
 • Інтер
 • 2+2 (HD)
 • Чорноморська ТРК
 • 1+1 Україна
 • ICTV 2 (HD)
 • Суспільне Крим
 • Суспільне Черкаси
 • Суспільне Дніпро (HD)
 • Суспільне Донбас (HD)
 • Суспільне Житомир (HD)
 • Суспільне Вінниця (HD)
 • Суспільне Запоріжжя (HD)
 • Суспільне Кропивницький (HD)
 • Суспільне Луцьк (HD)
 • Суспільне Львів (HD)
 • Суспільне Миколаїв (HD)
 • Суспільне Новини (HD)
 • Суспільне Одеса (HD)
 • Суспільне Полтава (HD)
 • Суспільне Рівне (HD)
 • Суспільне Суми (HD)
 • Суспільне Тернопіль (HD)
 • Суспільне Ужгород (HD)
 • Суспільне Франківськ (HD)
 • Суспільне Харків (HD)
 • Суспільне Херсон (HD)
 • Суспільне Хмельницький (HD)
 • Суспільне Чернівці (HD)
 • Суспільне Чернігів (HD)

Інші

 • FashionTV-UA
 • Кус-Кус (HD)
 • КараванTV
 • NavigatorTV (HD)
 • НАТАЛI
 • ATR (HD)
 • Галичина
 • Milady
 • Телевсесвіт
 • Київ
 • Исландия (HD)
 • ОЦЕ (HD)
 • К2
 • ТЕТ (HD)
 • Бігуді
 • Масон ТБ (HD)
 • PROVENCE
 • Ми-Україна
 • Армія ТБ
 • Cars&Stars
 • Фронт

Радіо

 • Радіо Культура
 • Радiо Промiнь
 • Радiо Українське радiо

Послуги

При підключенні до мережі Інтернет Абоненту прокладається 15 метрів кабелю (вита пара) - безкоштовно. В разі, якщо для виконання внутрішніх робіт по підключенню необхідно більше ніж 15 метрів кабелю - виконуються роботи з прокладання додаткового кабелю, вартість якого 7 грн за 1 метр.

При підключенні до мережі Інтернет Абоненту виконуються роботи по свердленню отвору через який прокладають кабель. Ці роботи виконуються - безкоштовно. В разі, якщо необхідно просвердлити додатковий отвір - ці роботи виконуються на платній основі. Вартість свердлення одного додаткового отвору - 40 грн.

До вартості робіт додається вартість кабелю. Наприклад: вартість кабелю 7грн за 1 метр + вартість робіт 7 грн. за 1 метр = 14 грн за 1 метр.

До вартості робіт додається вартість кабелю. Наприклад: вартість кабелю 7грн за 1 метр + вартість робіт 10 грн. за 1 метр = 17 грн за 1 метр.

До вартості робіт додається вартість кабелю. Наприклад: вартість кабелю 7 грн за 1 метр + вартість робіт 12 грн. за 1 метр = 19 грн за 1 метр. Короб надає Абонент.

До вартості робіт додається вартість кабелю. Наприклад: вартість кабелю 7 грн за 1 метр + вартість робіт 12 грн. за 1 метр = 19 грн за 1 метр. Плінтус для виконання робіт надає абонент.

Вартість робіт складається з демонтажу старого та монтажу нового кабелю. Демонтаж кабелю 1 метр = 7 грн. Монтаж кабелю 1 метр = 7 грн.

Вартість: 120 грн;
У вартість робіт включено: пластиковий короб, кабель та роботи по встановленню коробу та прокладанню кабелю.

Вартість: 70 грн;
Кріплення відбувається за допомогою кабелю, який включено в вартість робіт.

Вартість: 120 грн;
У вартість робіт включено вартість розетки

Ви забули поповнити рахунок, а Інтернет Вам потрібен терміново?
Замовляйте послугу «Кредит Довіри» від компанії McLaut, що дає можливість відтермінувати оплату послуг доступу до мережі Інтернет та інших замовлених послуг на 3 дні (поспіль).
«Кредит довіри» дає можливість користуватися замовленими послугами у повній мірі протягом 3 днів поспіль з дня активації. Після закінчення «Кредиту довіри» для відновлення надання послуг доступу до мережі Інтернет (та інших замовлених послуг) потрібно поповнити особовий рахунок на суму, що перевищує наданий кредит (тобто мінімальна сума поповнення дорівнює вартості замовлених послуг за 4 доби). Сума наданого кредиту списується з особового рахунку одразу після поповнення.
Якщо Ви поповнили свій рахунок раніше, ніж закінчився термін надання послуги і баланс на вашому рахунку більше наданого кредиту - послуга «Кредит довіри» відключається автоматично. Додаткова плата за активацію послуги «Кредит Довіри» не нараховується.
Замовити послугу «Кредит довіри» можна:
• в особистому кабінеті: https://bill.mclaut.com, підтвердивши активацію послуги за допомогою смс-повідомлення;
• звернутись до call-центру компанії McLaut за телефонами: 096/097/050/099/063/073/093-0-520-520 та (0472) 520-520;

Зверніть увагу! Повторне надання послуги «Кредит довіри» можливе лише за умови, якщо абонент повністю сплатив заборгованість, яка виникла після останнього користування послугою, та по закінченню 30 –денного терміну з моменту останнього дня дії послуги (на 31 день).

Викликати майстра Ви можете за телефонами call-центру: (096/097/063/073/093/050/099)- 0 520-520 та (0472) 520-520 - ЦІЛОДОБОВО!

Перелік безкоштовних послуг:

• Встановлення драйверів;
• Встановлення безкоштовного програмного забезпечення (поштові клієнти, антивіруси, flash player, Skype, браузери...);
• Реєстрація на різних інтернет ресурсах (поштові сервіси, соціальні мережі, Skype);
• Встановлення роутера та його налаштування. Діагностика роутера, програмне усунення несправностей, оновлення програмного забезпечення роутера (крім перепрошивки на альтернативне програмне забезпечення);
• Заміна роз'ємів, підключення розеток RJ - 45;
• Підключення нових ПК і гаджетів (пристроїв) до мережі Інтернет (при наявності роутера і без проведення монтажних робіт);
• Підключення та налаштування Smart TV і IPTV (при наявності роутера або іншого підключення до McLaut і підтримки даних функцій обладнанням абонента);
• Усунення зараження комп'ютера вірусами (при наявності технічної можливості);

Послуги, які ми НЕ НАДАЄМО:

• Встановлення, перевстановлення будь-яких операційних систем (Windows, Mac OS, Linux та їм подібних);
• Встановлення будь-якого неліцензійного програмного забезпечення;
• Встановлення програмного забезпечення, призначеного для шахрайства у сфері комп'ютерної інформації, тобто розкрадання чужого майна або придбання права на чуже майно шляхом введення, видалення, блокування, модифікації комп'ютерної інформації або іншого втручання у функціонування засобів зберігання, обробки або передачі комп'ютерної інформації або інформаційно-телекомунікаційних мереж;
• Встановлення програмного забезпечення, призначеного для розсилання спаму (розсилка комерційної та іншої реклами або інших видів повідомлень особам, які не виражали бажання їх отримувати);
• Відновлення інформації, що з якихось причин була видалена або знаходиться на пошкоджених носіях;

Для того, щоб завжди залишатись онлайн, необхідно вчасно поповнювати свій рахунок. Компанія McLaut пропонує декілька способів контролювати свій баланс:
1. Замовити послугу «СМС-повідомлення» про закінчення балансу можна в особистому кабінеті: https://bill.mclaut.com/ , в абонентському відділі та зателефонувавши в технічну підтримку компанії McLaut 096/097/050/099/063/073/093-0-520-520 та (0472) 520-520 – цілодобово!


Вартість послуги складає 1 грн. 20 коп., кошти знімаються з Вашого особового рахунку.

* З 01.07.2024 року вступає нова вартість послуги «СМС-повідомлення» - 1 грн. 20 коп. за 1 смс.. 

2. Замовити послугу «повідомлення на електронну пошту» можна в особистому кабінеті: https://bill.mclaut.com/ , в абонентському відділі та зателефонувавши в технічну підтримку компанії McLaut - 096/097/050/099/063/073/093-0-520-520 та (0472) 520-520 – цілодобово! Послуга безкоштовна.

Ви їдете у відпуску або з інших причин бажаєте тимчасово призупинити користування послугою? У вас є така можливість за допомогою послуги «Тимчасове відключення»! Протягом дії послуги «Тимчасове відключення» доступ до мережі Інтернет призупинений, а абонентська плата не нараховується.

 

Замовити послугу «Тимчасове відключення» можливо на період загальною тривалістю 60 днів протягом календарного року, але не частіше ніж 1 раз на 30 днів. Після закінчення 60 днів з моменту підключення, послуга деактивується автоматично.

Замовити послугу «Тимчасове відключення» можна:

 • у своєму особистому кабінеті: https://bill.mclaut.com, підтвердивши активацію послуги за допомогою СМС;
 • написати заяву на «Тимчасове відключення» в абонентському відділі компанії McLaut у Вашому місті.

Вартість послуги «Тимчасове відключення» складає 10 грн. Кошти списуються з особового рахунку абонента в момент активації послуги.

Деталі за телефонами: (096/097/050/099/063/073/093) 0-520-520 та (0472) 520-520.

Статична IP адреса на відміну від Динамічної видається провайдером на постійній основі. Одна статична ІР-адреса може бути призначена тільки для одного абонента. Ця послуга надається на платній основі. Але в такому випадку, абонент може присвоїти такій IP адресі своє домене ім’я – наприклад petro.shevchenko.com.ua.
Переваги використання Статичної IP-адреси:
• Забезпечення безпечного доступу до закритих ресурсів;
• Можливість організації WEB-серверів, поштових та інших серверів на домашньому або офісному комп'ютері;
• Можливість організації розподілених корпоративних мереж з віддаленим доступом до них через мережу Інтернет;
• Проектування та організація комерційної чи домашньої системи відеоспостереження.
Абонентська плата становить 69 грн/30 діб або 2,30 грн на добу. Замовити послугу «Статична IP адреса» Ви можете в Абонентському відділі компанії McLaut у Вашому місті за письмовою заявою.
Деталі за телефонами: 096/097/063/073/093/050/099 - 0-520-520