Інтернет для бізнесу

Вартість підключення: індивідуальна

Тариф: "Бізнес 100" надається для корпоративних клієнтів, що користуються послугою доступу до мережі Інтернет на умовах передбачених корпоративним договором у с. Бузуків

Вартість підключення: індивідуальна

Тариф: "Бюджет 100" надається для бюджетних організацій, що користуються послугою доступу до мережі Інтернет на умовах передбачених корпоративним договором у с. Бузуків

Послуги

Локальна мережа — комп'ютерна мережа для обмеженого кола користувачів, що об'єднує комп'ютери в одному приміщенні або в рамках одного підприємства.
Будівництво локальної мережі виконується виключно за письмовою заявою від абонента, в якій вказано технічні характеристики та вимоги.

Наші переваги:
- Наявність дозволів та ліцензій, необхідних для виконання будівельних робіт;
- Розробка проектно - кошторисної документації;
- Будівельно – монтажний підрозділ;
- Власна матеріально - технічна база (включаючи спецтехніку та спецтранспорт);
- Використання професійного обладнання та матеріалів;
- 18-річний досвід у сфері виконання будівельно – монтажних робіт різного напрямку та складності.

Вартість робіт - індивідуальна!

Залишити заявку на організацію послуги  Ви можете за телефонами: 096/097/063/073/093/050/099 0-520-520 - цілодобово!

Канал передачі даних -  це послуга, побудована на базі сучасних технологій, яка дозволяє об'єднати офіси однієї компанії в єдину корпоративну мережу, що дозволяє здійснювати обмін інформацією між кількома об’єктами (офісами) замовника. Організація постійного віртуального з’єднання (канал передачі даних) виконується виключно за письмовою заявою від абонента, в якій вказано технічні характеристики та вимоги.

Наші переваги:
- Наявність дозволів та ліцензій, необхідних для виконання будівельних робіт;
- Розробка проектно - кошторисної документації;
- Будівельно – монтажний підрозділ;
- Власна матеріально - технічна база (включаючи спецтехніку та спецтранспорт);
- Використання професійного обладнання та матеріалів;
- 18-річний досвід у сфері виконання будівельно – монтажних робіт різного напрямку та складності.

Вартість робіт - індивідуальна!

Залишити заявку на організацію послуги  Ви можете за телефонами: 096/097/063/073/093/050/099 0-520-520 - цілодобово!

Оренда Wi-Fi точки доступу від 300,00 грн.

Зовсім не складно організувати доступ до Wi-Fi в рамках офісу, якщо у вас на кожен роутер доводиться по 7-15 чоловік.
Якщо у вас конференція і кількість людей досягає 50, 100 або 300 осіб в одному приміщенні, то стандартна точка доступу не зможе забезпечити всіх гідною якістю Wi-Fi. Для створення тимчасових мереж Wi-Fi з такою кількістю підключень використовують професійне обладнання з високою здатністю навантаження і великою кількістю одночасних підключень на одну точку доступу. Такі пристрої дозволяють налаштувати багаторангову мережу з різними умовами підключень і з різною швидкістю доступу.

Послуга «Організація Wi-Fi» полягає в наступному:

• Надання стабільного бездротового Wi-Fi доступу в діапазонах 2,4 і 5 ГГц для учасників конференції в залі і фойє;
• Ім'я Wi-Fi за замовчуванням «FreeWi-Fi» або те, яке задає замовник, наприклад, назва компанії, місця проведення конференції, конференції або категорія користувачів;
• Пароль Wi-Fi встановлюється за бажанням замовника і може бути таким, яким його призначить замовник;
• За бажанням замовника доступ до Wi-Fi може бути без паролю;
• За бажанням замовника при підключенні до Wi-Fi в якості початкової сторінки може бути задана будь-яка сторінка сайту замовника, наприклад сторінка з розкладом роботи конференції;
• За бажанням замовника можуть бути встановлені або зняті обмеження на тривалість підключення і на максимальну швидкість передачі і прийому даних;
• За бажанням замовника можуть бути сформовані групи за категоріями доступу, наприклад «guests», «speakers», «press», «VIP» та інші, кожна зі своїми налаштуваннями, включаючи наявність або відсутність паролів і обмежень;

Залишити заявку на організацію Wi-Fi  Ви можете за телефонами: 096/097/063/073/093/050/099 0-520-520 - цілодобово!

Додаткові послуги

Викликати майстра Ви можете за телефонами call-центру: (096/097/063/073/093/050/099)- 0 520-520 та (0472) 520-520 - ЦІЛОДОБОВО!

Перелік безкоштовних послуг:

• Встановлення драйверів;
• Встановлення безкоштовного програмного забезпечення (поштові клієнти, антивіруси, flash player, Skype, браузери...);
• Реєстрація на різних інтернет ресурсах (поштові сервіси, соціальні мережі, Skype);
• Встановлення роутера та його налаштування. Діагностика роутера, програмне усунення несправностей, оновлення програмного забезпечення роутера (крім перепрошивки на альтернативне програмне забезпечення);
• Заміна роз'ємів, підключення розеток RJ - 45;
• Підключення нових ПК і гаджетів (пристроїв) до мережі Інтернет (при наявності роутера і без проведення монтажних робіт);
• Підключення та налаштування  Smart TV і IPTV (при наявності роутера або іншого підключення до McLaut і підтримки даних функцій обладнанням абонента);
• Усунення зараження комп'ютера вірусами (при наявності технічної можливості);

Послуги, які ми НЕ НАДАЄМО:

• Встановлення, перевстановлення будь-яких операційних систем (Windows, Mac OS, Linux та їм подібних);
• Встановлення будь-якого неліцензійного програмного забезпечення;
• Встановлення програмного забезпечення, призначеного для шахрайства у сфері комп'ютерної інформації, тобто розкрадання чужого майна або придбання права на чуже майно шляхом введення, видалення, блокування, модифікації комп'ютерної інформації або іншого втручання у функціонування засобів зберігання, обробки або передачі комп'ютерної інформації або інформаційно-телекомунікаційних мереж;
• Встановлення програмного забезпечення, призначеного для розсилання спаму (розсилка комерційної та іншої реклами або інших видів повідомлень особам, які не виражали бажання їх отримувати);
• Відновлення інформації, що з якихось причин була видалена або знаходиться на пошкоджених носіях;

При підключенні до мережі Інтернет Абоненту прокладається 15 метрів кабелю (вита пара) - безкоштовно. В разі, якщо для виконання внутрішніх робіт по підключенню необхідно більше ніж 15 метрів кабелю - виконуються роботи з прокладання додаткового кабелю, вартість якого 7 грн за 1 метр.

При підключенні до мережі Інтернет Абоненту виконуються роботи по свердленню отвору через який прокладають кабель. Ці роботи виконуються - безкоштовно. В разі, якщо необхідно просвердлити додатковий отвір - ці роботи виконуються на платній основі. Вартість свердлення одного додаткового отвору - 40 грн.

До вартості робіт додається вартість кабелю. Наприклад: вартість кабелю 7грн за 1 метр + вартість робіт 7 грн. за 1 метр = 14 грн за 1 метр.

До вартості робіт додається вартість кабелю. Наприклад: вартість кабелю 7грн за 1 метр + вартість робіт 10 грн. за 1 метр = 17 грн за 1 метр.

До вартості робіт додається вартість кабелю. Наприклад: вартість кабелю 7 грн за 1 метр + вартість робіт 12 грн. за 1 метр = 19 грн за 1 метр. Короб надає Абонент.

До вартості робіт додається вартість кабелю. Наприклад: вартість кабелю 7 грн за 1 метр + вартість робіт 12 грн. за1 метр = 19 грн за 1 метр. Плінтус для виконання робіт надає абонент.

Вартість робіт складається з демонтажу старого та монтажу нового кабелю. Демонтаж кабелю 1 метр = 7 грн. Монтаж кабелю 1 метр = 7 грн.

Вартість: 120 грн;
У вартість робіт включено: пластиковий короб, кабель та роботи по встановленню коробу та прокладанню кабелю.

Вартість: 70 грн;
Кріплення відбувається за допомогою кабелю, який включено в вартість робіт.

Вартість: 120 грн;
У вартість робіт включено вартість розетки

Для того, щоб завжди залишатись онлайн, необхідно вчасно поповнювати свій рахунок. Компанія McLaut пропонує декілька способів контролювати свій баланс:
1. Замовити послугу «СМС-повідомлення» про закінчення балансу можна  в особистому кабінеті: https://bill.mclaut.com/ , в абонентському відділі та зателефонувавши в технічну підтримку компанії McLaut 096/097/050/099/063/073/093-0-520-520 та (0472) 520-520 – цілодобово!
Вартість послуги складає 40 коп., кошти знімаються з Вашого особового рахунку.

2. Замовити послугу «повідомлення на електронну пошту» можна в особистому кабінеті: https://bill.mclaut.com/ , в абонентському відділі та зателефонувавши в технічну підтримку компанії McLaut - 096/097/050/099/063/073/093-0-520-520 та (0472) 520-520 – цілодобово! Послуга безкоштовна.

Ви їдете у відпуску або з інших причин бажаєте тимчасово призупинити користування послугою? У вас є така можливість за допомогою послуги «Тимчасове відключення»! Протягом дії послуги «Тимчасове відключення» доступ до мережі Інтернет призупинений, а абонентська плата не нараховується.

Замовити послугу «Тимчасове відключення» можливо на період загальною тривалістю 60 днів протягом календарного року, але не частіше ніж 1 раз на місяць. Після закінчення 60 днів з моменту підключення, послуга деактивується автоматично. 

Замовити послугу «Тимчасове відключення» можна:
• у своєму особистому кабінеті: https://bill.mclaut.com, підтвердивши активацію послуги за допомогою СМС;
• написати заяву на «Тимчасове відключення» в абонентському відділі компанії McLaut у Вашому місті.

Вартість послуги «Тимчасове відключення» складає 10 грн. Кошти списуються з особового рахунку абонента в момент активації послуги.

Деталі за телефонами: (096/097/050/099/063/073/093) 0-520-520 та (0472) 520-520.

Статична IP адреса на відміну від Динамічної  видається провайдером на постійній основі. Одна статична ІР-адреса може бути призначена тільки для одного абонента. Ця послуга надається на платній основі. Але в такому випадку, абонент може присвоїти такій IP адресі своє домене ім’я – наприклад petro.shevchenko.com.ua.
Переваги використання Статичної IP-адреси:
• Забезпечення безпечного доступу до закритих ресурсів;
• Можливість організації WEB-серверів, поштових та інших серверів на домашньому або офісному комп'ютері;
• Можливість організації розподілених корпоративних мереж з віддаленим доступом до них через мережу Інтернет;
• Проектування та організація комерційної чи домашньої системи відеоспостереження.
Абонентська плата становить 69 грн/30 діб або 2,30 грн на добу.  Замовити послугу «Статична IP адреса» Ви можете в Абонентському відділі компанії McLaut у Вашому місті за письмовою заявою.
Деталі за телефонами: 096/097/063/073/093/050/099 - 0-520-520