Нагадуємо, що у зв’язку з воєнними діями на території  України, можливі періодичні переривання та затримки доступу до мережі Інтернет та різних сервісів. Сьогодні, на жаль, саме такий день.  На даний момент аварія на магістральній мережі Львів – Варшава, що істотно впливає на швидкість доступу до деяких світових ресурсів.

Ми робимо все, що в наших силах, проте не на всі ситуації можемо вплинути.

Приносимо вибачення за незручності, чекаємо на відновлення.

Все буде Україна!

Час Публікації: 2022/04/08 17:22

До уваги абонентів!

У зв’язку з технічними проблемами тимчасово не працює додаток для приставок та SMART TV, що працюють на операційній системі Android.

Приносимо вибачення за незручності.

Час Публікації: 2022/04/01 12:13

Шановні абоненти!

Завтра 16-го березня 2022 року будуть проводитись аварійні роботи на оптичній магістралі. У зв’язку з цим можливе переривання ( до 2 годин) доступу до мережі Інтернет в період з 10:00 до 16:00 години для абонентів, що проживають у населених пунктах: Таганча, Дарівка, Ключники, Мартинівка, Мельники, Степанці, Пилява.


Також можливе переривання доступу до мережі кабельного телебачення  в період часу з 10:00 до 16:00 ранку для абонентів м. Корсунь-Шевченківський.

Приносимо вибачення за незручності.

Час Публікації: 2022/03/15 15:38

Перевірте свій баланс

Виберіть місто та введіть свій номер особового рахунку

Оплата послуг

Компанія McLaut цінує ваш час та пропонує декілька варіантів поповнення особового рахунку: Приват24, карткою VISA або MASTERCARD або готівкою.

Детально

Кредит довіри

Забули поповнити особистий рахунок, а Інтернет Вам потрібен терміново? Скористайтесь послугою «Кредит Довіри» від McLaut!

Детально

Особистий кабінет

Щоб отримати доступ до ваших персональних даних, увійдіть до свого особистого кабінету використовуючи дані з карти доступу: логін та пароль.

Увійти