До уваги абонентів!

6-го, 7-го та 8-го червня 2020 року абонентський відділ у Вашому місті - не працює!

Приносимо вибачення за незручності!

Час Публікації: 2020/06/05 18:10

До уваги абонентів кабельного телебачення!

З 1-го травня 2020 року в цифровому кабельному телебаченні були запущені в HD якості наступні телеканали: 1+1, 2+2, 4 канал, ATR, EU Music, ICTV, Lale, Sony, Громадське ТБ, Індигоtv, М1, М2, НЛО, Новий канал, ОЦЕ, ПлюсПлюс, СТБ, ТЕТ, Україна.
 Для зручності абонентів, версії вищевказаних телеканалів в стандартній якості були тимчасово залишені та перенесені в кінець переліку. На деяких моделях телевізорів це сталось автоматично, на інших – при переналаштуванні телеканалів. З 9-го червня 2020 року версії каналів стандартної якості будуть відключені. Якщо на вашому телевізорі зміни не проводились, і у Вас зникли вищевказані телеканали, необхідно переналаштувати канали за допомогою пункту меню «Автоналаштування каналів» або викликати нашого майстра, який безкоштовно все налаштує.

Дякуємо за розуміння та бажаємо приємного перегляду!

Час Публікації: 2020/05/29 17:26

До уваги абонентів!

З 27-го на 28-е травня 2020 року будуть проводитись планові роботи на магістральному обладнанні у м. Черкаси. У зв'язку з цим можливе короткочасне переривання доступу до мережі Інтернет в період часу з 00:00 до 06:00 ранку для всіх абонентів, що проживають у Південно-Західному районі та мікрорайоні Митниця.

Приносимо вибачення за незручності!

Час Публікації: 2020/05/20 17:23

Перевірте свій баланс

Виберіть місто та введіть свій номер особового рахунку

Оплата послуг

Компанія McLaut цінує ваш час та пропонує декілька варіантів поповнення особового рахунку: Приват24, карткою VISA або MASTERCARD або готівкою.

Детально

Кредит довіри

Забули поповнити особистий рахунок, а Інтернет Вам потрібен терміново? Скористайтесь послугою «Кредит Довіри» від McLaut!

Детально

Особистий кабінет

Щоб отримати доступ до ваших персональних даних, увійдіть до свого особистого кабінету використавуючи дані з карти доступу: логін та пароль.

Увійти