Акції

Умови акційного підключення:

*Одноразова вартість підключення складає 1,00 гривню.
При замовленні акційного тарифу «Інтернет + Телебачення» вартість користування послугою доступу до мережі Інтернет зі швидкістю 100 Мбіт/с та телебачення в обраному форматі (кабельне телебачення у форматі 
DVB-C (цифрове) або аналоговому, або IPTV) протягом 3 місяців з дати підключення складає 99,00 гривень/30 діб.

1. Увага! Акцію продовжено! Термін дії Акції з 01.03.2020 до 01.05.2020 року.

2. В Акції можуть прийняти участь абоненти, що бажають користуватися послугами доступу до мережі Інтернет та телебачення в обраному форматі (кабельне телебачення у форматі DVB-C (цифрове) або аналоговому, або IPTV) від компанії McLaut, умови підключення яких, одночасно відповідають наступним вимогам:

2.1. Абонент проживає в житловому багатоквартирному будинку;

2.2. Квартира абонента раніше не була підключена до мережі Інтернет та/або кабельного ТБ McLaut;

2.3. Заявка на підключення подана в період з 01.03.2020 до 01.05.2020 року;

2.4. Адреса підключення знаходиться в межах покриття мережі McLaut;

2.5. Абоненти, що реєструють обліковий запис на фізичну особу і в наступному будуть сплачувати за послуги від імені фізичної особи та отримувати послуги на умовах Публічного договору (Оферти); 

3. В Акції не можуть прийняти участь:

3.1. Абоненти, особовий рахунок яких, зареєстровано на юридичну   особу   або фізичну особу-підприємця;

3.2. Абоненти, що сплатили за послугу безготівковим шляхом (на розрахунковий рахунок компанії McLaut);

3.3. Абоненти, що підключені в офісних будівлях та приміщеннях;

3.4 Існуючі абоненти, у яких вже підключені одночасно послуга доступу до мережі Інтернет та Телебачення в будь якому форматі (кабельне телебачення у форматі DVB-C (цифрове) або аналоговому, або IPTV);

3.5. Абоненти, що проживають у приватному секторі.

4. Акція діє виключно у м. Черкаси.

5. Для активації тарифного плану, Абонент має сплатити вартість підключення. Сплачені кошти за підключення списуються з особового рахунку в день активації тарифу.

6. Якщо, з вини абонента, підключення не відбулося протягом місяця з моменту подання заявки, абонент втрачає можливість скористатись даними акційними умовами підключення. В такому разі, сплачені кошти абоненту повертаються за письмовою заявою, або можуть бути використані для оплати послуг McLaut у майбутньому.

7. Протягом дії Акції абонентам не доступна послуга «Тимчасове відключення».

8. Протягом дії Акції абонентам не доступні будь-які інші акції.

9. Протягом дії Акції абонент може замовити додаткові послуги, згідно тарифів, що будуть діяти на момент замовлення послуги.

10. При зміні даного акційного тарифного плану на будь-який інший діючий тариф - повернення до акційного тарифу є не можливим.

11. Компанія McLaut в праві на свій розсуд відмовити абоненту в підключенні до Акції без пояснення причини.

12. Після закінчення дії акційного тарифу, абоненту буде автоматично встановлено аналогічний за наповненням тариф, що буде діяти на момент закінчення дії акційного тарифного плану.

14. Компанія McLaut залишає за собою право достроково припинити (скасувати), призупинити проведення Акції та змінювати дані Офіційні умови з наступним опублікуванням інформації щодо дострокового припинення (скасування), призупинення Акції, зміни даних Офіційних умов на офіційному сайті www.mclaut.com

15. Компанія McLaut не несе відповідальності за не ознайомлення/несвоєчасне ознайомлення Учасниками Акції/іншими зацікавленими особами з інформацією, щодо дострокового припинення (скасування), призупинення Акції та зміни даних Офіційних умов.

16. Учасник Акції, приймаючи участь в Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з цими Офіційними умовами і свою повну та безумовну згоду з ними, у тому числі, але не виключно, свою згоду на участь у Акції на умовах та в порядку, визначених цими Офіційними умовами.

17. Всі інші права, що явно не обумовлені в умовах Акції також належать компанії McLaut.