Поширені питання

Не вірно поповнили свій номер особового рахунку?

Зверніться протягом 7 календарних днів до абонентського відділу у Вашому місті та напишіть заяву на повернення коштів. При собі необхідно мати паспорт та код (можна ксерокопію) людини, на яку оформлений особовий рахунок, та квитанцію, яку отримали при поповненні.
Будьте уважними та не втрачайте особисті кошти!

При підключенні нового абонента до мережі Інтернет, завжди видається карта доступу з даними: логін, пароль та особовий рахунок. Ці дані потрібні для первинного налаштування Інтернету та подальшого користування ним. Якщо Ви втратили карту доступу, то відновити її можете тільки в Абонентському відділі: для відновлення потрібен документ(паспорт або його ксерокопія, водійське посвідчення тощо), що підтверджує особу, на яку зареєстровано особовий рахунок. Відновити дані в телефонному режимі не є можливим, так як інформація являється конфіденційною.

Звертайтесь до Сервісного центру «McLaut»!

Наші фахівці на вигідних умовах:

•Проведуть діагностику Вашого обладнання;
•Зроблять профілактичне обслуговування копіювальної техніки, принтерів, МФУ;
•Виконають ремонт будь-якої складності;
•Заправлять та відновлять всі види картриджів, проконсультують з питань вибору і правильної експлуатації оргтехніки.

Деталі за телефонами : (067/050/093) 836-2-999;

Для того, щоб налаштувати IPTV на своєму комп’ютері, необхідно встановити додаток за посиланням: https://mclaut.com/files/McLaut-IPTV.exe.
Якщо для перегляду Ви використовуєте мультимедійну приставку - для налаштування IPTV встановіть playlist за посиланням https://mclaut.com/files/mclautiptv.m3u, або оберіть з переліку: 

Для онлайн перегляду перейдіть за посиланням: http://tv.mclaut.com/ 

Замовити майстра для налаштування IPTV Ви можете зателефонувавши в call-центр компанії McLaut за телефонами: +38 (096/097/050/099/063/073/093) 0-520-520 та (0472) 520-520. Виклик майстра БЕЗКОШТОВНИЙ!

Google Chrome:
1) У браузері натиснути Ctrl + Shift + Del;
2) Переконайтеся, що галочка стоїть тільки навпроти «Очистити кеш»;
3) Натисніть кнопку «Очистити історію».

Opera:
1) У браузері вибрати меню «Налаштування»;
2) Виберіть «Видалити особисті дані»;
3) Розкрийте підміню «Детальне налаштування»;
4) Переконайтеся, що галочка стоїть тільки навпроти «Очистити кеш».

Mozilla Firefox:
1) У браузері натиснути Ctrl + Shift + Del;
2) У випадаючому підменю виберіть, за який період буде проведена очистка кешу (рекомендуємо встановити «Все»);
3) Переконайтеся, що галочка стоїть тільки навпроти «Кеш»;
4) Натисніть кнопку «Очистити зараз».

Internet Explorer:
1) У браузері натиснути Ctrl + Shift + Del;
2) Переконайтеся, що галочка стоїть тільки навпроти «Тимчасові файли Інтернету»;
3) Натисніть кнопку «Очистити».

Safari:
1) У браузері натиснути Ctrl + Shift + Е;
2) Натисніть кнопку «Очистити».

Дуже легко та зручно дізнатись свою IP-адресу через сайт: https://2ip.ua 

1. Розташувати роутер у центрі квартири чи будинку:
Якщо розташувати Маршрутизатор (роутер),  який роздає Wi-Fi в центрі квартири, то хвилі будуть рівномірно розподілятися, потрапляючи в усі куточки житла.

2. Підняти роутер вгору:
Якщо поставити маршрутизатор на підлогу, то в такому випадку більшість хвиль, які цікавлять Вас будуть йти до сусідів знизу. Найкраще місце для пристрою - на стіні, ближче до стелі - це сприяє дуже потужному сигналу!

3. Встановити роутер подалі від техніки:
Техніка, яка знаходиться поруч з роутером, зменшує силу сигналу. А такі прилади як: мікрохвильові СВЧ – печі, дитячі радіо-няні та Bluetooth-пристрої взагалі послаблюють якість сигналу. Телевізор чи комп'ютер не повинні перебувати поруч з маршрутизатором - пам'ятайте про це!

4. Різні позиції антени:
Якщо у роутера дві антени, спробуйте встановити одну вертикально, а другу - горизонтально. В такому випадку маршрутизатор буде краще транслювати сигнал. Спробуйте різні позиції антени на маршрутизаторі та визначте, яке оптимальне положення для хорошого сигналу.

5. Карта Wi-Fi – сигналу:
Існують спеціальні програми, які продемонструють Вам карту поширення сигналу по Вашому будинку. Завдяки такій програмі легко визначити місце, де найкраще поставити роутер і чому в деяких місцях ніколи немає Інтернету.

6. Ефект «дзеркальної шафи»:
Звичайне дзеркало є серйозною перепоною для сигналу WI-FI. З цієї причини за дзеркальною шафою-купе або за звичайним дзеркалом може утворитися «мертва зона», де сигнал буде значно послаблений або навіть повністю відсутній

Якщо Ви скористались нашими порадами, а якість сигналу кращою не стала, зверніться, будь-ласка,  до call-центру компанії McLaut за телефонами: +38 (096/097/050/099/063/073/093) 0-520-520 та домовтесь з оператором про виклик майстра додому у зручний для Вас час. Виклик майстра – Безкоштовний!

Порядок дій для самостійного переведення IPOE:

1. Якщо у Вас комп'ютер безпосередньо підключений до мережі McLaut, введіть в адресному рядку браузера http://ipoe.mclaut.com - відкриється сторінка авторизації, введіть Ваш логін та пароль і натисніть кнопку "Авторизація".
Через 30-60 секунд Ваш комп'ютер отримає нову IP-адресу і у вас з'явиться доступ до мережі Інтернет.
Значок "McLaut" можна видалити (з робочого столу комп'ютера і з папки "Мережеві підключення").

2. Якщо у Вас встановлений роутер, зайдіть в налаштування роутера, змініть тип підключення на "Динамічна IP-адреса" і застосуйте нові налаштування.
Далі після того, як роутер застосував нові налаштування, введіть в адресному рядку браузера http://ipoe.mclaut.com - відкриється сторінка авторизації, введіть Ваш логін і пароль та натисніть кнопку "Авторизація".
Через 30 секунд Ваш роутер отримає нову IP-адресу і у Вас з'явиться доступ до мережі Інтернет.
Якщо у Вас на роутері були прописані статичні маршрути - їх потрібно видалити.

Якщо, Ви самостійно не можете пройти авторизацію - то до Вас прийде спеціаліст. Залишити заявку Ви можете за телефонами: 096/097/063/073/093/050/099 0-520-520 та 0472 520-520 – цілодобово!

Як перенести домен до іншого реєстратора. 2 етапи та притаманні їм нюанси


     Перше, що вам потрібно знати, - перенесення домену до іншого реєстратора займає 5 діб з моменту його початку. Зазвичай протягом цього часу сайт залишається працездатним. Загалом процес переїзду нескладний. Його можна розділити на 2 етапи: підготовка до перенесення на стороні старого реєстратора та оформлення заявки у нового. У всіх це відбувається за однаковим сценарієм і зробити все можна без залучення сторонніх спеціалістів. 


Розглянемо процес трансферу доменного імені на прикладі переїзду на реєстрацію до нашої компанії.  


    Етап №1. Підготовка до трансферу за старого реєстратора. 

    Переїзд починається на стороні старого реєстратора. Послідовність дій така: Заходьте до особистого кабінету (якщо забули дані для входу до нього, див. нижче). У ньому потрібно знайти розділ "Мої домени" (або щось схоже). Зазвичай він знаходиться у категорії «Послуги», «Мої послуги» та ін. Далі вибирається послуга «Перенесення домену». У когось у назві буде "Трансфер", "Переїзд", "Передача" або щось подібне. Все залежить від реєстратора. Далі потрібно буде заповнити форму з контактними даними для відправки інформації з перенесення та сам домен, а також спосіб отримання коду перенесення. Після цього реєстратор надсилає вам код перенесення (він же "AUTH CODE") вказаним у заявці способом. 

    Що робити, якщо доступ до домену втрачено?  Якщо ви реєстрували його на себе, але не пам'ятайте пошту та інші дані, які використовувалися при цьому, можна скористатися будь-яким WHOIS-сервісом, в переважній більшості щоб подивитися, які контакти ви вказали під час реєстрації. Після цього можна подати заявку на відновлення доступу. Але при цьому, само собою, у вас має бути доступ до вказаного під час реєстрації телефону та електронної пошти. Якщо домен реєструвався на когось іншого або на сторонню компанію, вирішуйте питання з доступом з ними.

    ВАЖЛИВО. Деякі компанії вимагають вказувати ідентифікатор і юридичне найменування нового реєстратора.  


    Етап №2. Заявка на перенос до нашої компанії  

    У випадку нашої компанії, заявка на трансфер оформляється через особистий кабінет білінга у розділі «Товари/послуги» >> «Доменні імена» >> «Замовити» >> «Перенос доменного имени», далі у відповідному полі введіть код поточного реєстратора. Далі зазначається доменне ім'я, після цього система аналізує його і якщо все нормально, буде запропоновано запровадити код перенесення, після завершення його введення формується рахунок (включає продовження на 1 рік), після оплати якого провадиться перенесення. Після завершення трансферу на вказану в особистому кабінеті пошту надходить повідомлення. 

Все, можна користуватися.


Що таке цикл життя доменів (hold, redemption, pending delete)?

  • Фаза 0 - домен вільний та його можна реєструвати
  • Фаза 1 - домен зареєстрований, домен у статусі OK. Період реєстрації від 1 року до 10 років.
  • Фаза 2 - робота домену призупинено, статус HOLD. Домен не активний у цьому статусі і Ви маєте можливість продовжити домен за звичайною ціною. Триває протягом 30 днів.
  • Фаза 3 - термін домену закінчився і він переходить у статус RedemptionPeriod. Домен не активний і Ви маєте можливість продовжити домен тільки за завищеною ціною. Триває в середньому близько 28-30 днів.
  • Фаза 4 - домен йде на видалення, статус PendingDelete. Домен не активний  і Ви не маєте можливості його продовжити. Домен остаточно видаляється з реєстру та з Вашої панелі управління та протягом 5-15 днів та стає загальнодоступним для реєстрації.


Українські доменні зони

com.ua, in.ua, org.ua, net.ua, cherkassy.ua, cherkasy.ua, ck.ua, chernigov.ua, chernihiv.ua, cn.ua, chernovtsy.ua, chernivtsi.ua, cv.ua, dp.ua, donetsk.ua, dn.ua, ivano-frankivsk.ua, if.ua, kiev.ua, kyiv.ua, kirovograd.ua, kr.ua, kharkov.ua, kh.ua, kharkiv.ua, kherson.ua, ks.ua, khmelnitskiy.ua, km.ua, lugansk.ua, lg.ua, lutsk.ua, lt.ua, volyn.ua, odessa.ua, od.ua,  odesa.ua, nikolaev.ua, mk.ua, poltava.ua, pl.ua, rovno.ua, rivne.ua, rv.ua, sumy.ua, sm.ua, sebastopol.ua, ternopil.ua, te.ua, uzhgorod.ua, uz.ua, vinnica.ua, vn.ua, zaporizhzhe.ua, zp.ua, zhitomir.ua, zt.ua, lviv.ua


  • трансфер можливий через 60 днів після реєстрації/продовження, але мінімум за 17 днів до кінця оплаченого періоду делегування;
  • статус HOLD триває 30 днів;
  • статус RedemptionPeriod триває 30 днів;
  • статус PendingDelete триває 5 днів;
  • можливість реєстрації доступна через 65 днів з моменту закінчення.


Міжнародні доменні зони

.mobi .name .org .info .pro .me .in .biz .bid .link .club .coffee .click .zone .tools .cool .city .company .site .top .town .technology .xyz .tech .shop .cloud .vip .men .trade .party .date .webcam .win .store .group .host .press .online .space .website .agency .systems .email .clothing .guru .plumbing .singles .ventures .camera .equipment .estate .gallery .graphics .lighting .photography .construction .contractors .directory .kitchen .land .today .diamonds .enterprises .tips .voyage .careers .photos .recipes  .shoes .cab .domains .limo .academy .center .computer .management .builders .solutions.support  .training .camp .education .glass .institute .repair .florist .house .international .solar .marketing .viajes .farm .codes .cheap .bargains .boutique .watch .works .expert .foundation .exposed .villas .flights .rentals .cruises .vacations .condos .properties .maison .tienda .dating .events .partners .productions .community .catering .cards .cleaning .industries .parts .supplies .supply .report .vision .fish .memorial .legal .bingo .tennis .apartments .golf .tours  .jewelry .theater .taxi .hockey .coupons .vin .wine .salon .credit .accountants .loans .energy .tires .creditcard .casino .movie .sexy .tattoo .guitars .gift .pics .photo .christmas .blackfriday .hiphop .juegos .audio .hosting .property .game .courses .film .menu


  • трансфер можливий через 60 днів після реєстрації/продовження, але мінімум за 17 днів до кінця оплаченого періоду делегування;
  • статус HOLD триває 30-45 днів;
  • статус RedemptionPeriod триває 30 днів;
  • статус PendingDeleteтриває 5-15 днів;
  • можливість реєстрації доступна через 60-95 днів з моменту закінчення.

Как перенести домен к другому регистратору. 2 этапа и присущие им нюансы:


    Сначала, что вам нужно знать – перенос домена к главному регистратору занимает 5 дней с момента его оплаты. Обычно в течение этого часа сайт остается работоспособным. В общем, процесс переезда несложный. Его можно разобрать на 2 стадии: подготовка к переводу на сторону старого ректората оформление заявки в новом. Все это отрабатывается за счет того, что сценаристами и зрителями могут быть все без участия посторонних специалистов. Наблюдено за процессом передачи доменного имени в приложении переезда на регистрацию в нашей компании. 


    Этап №1. Подготовка к трансферу по старому регистратору.

    Последовательность действий такова: Заходите в личный кабинет. Если вы забыли данные для входа в него, см. ниже. В нем нужно найти раздел "Мои домены" (или что-нибудь похожее). Обычно он находится в категории «Услуги», «Мои услуги» и т.д. Далее выбирается услуга «Перенос домена». У кого-то в названии будет "Трансфер", "Переезд", "Передача" или нечто подобное. Всё зависит от регистратора. Далее нужно будет заполнить форму с контактными данными для отправки информации по переносу и домен, а также способ получения кода переноса. После этого регистратор посылает вам код переноса (он же "AUTH CODE") указанным в заявке способом.


Что делать, если доступ к домену потерян?

Если вы регистрировали его на себя, но не помните почту и другие данные, которые использовались при этом, можно воспользоваться любым WHOIS-сервисом, в преобладающем большинстве чтобы посмотреть, какие контакты вы указали при регистрации. После этого можно подать заявку на восстановление доступа. Но при этом, само собой, у вас должен быть доступ к указанному при регистрации телефона и электронной почте.

Если домен регистрировался на кого-то другого или стороннюю компанию, решайте вопросы с доступом с ними. 

ВАЖНО. Некоторые компании требуют указывать идентификатор и наименование нового регистратора.


    Этап №2. Заявка на перенос в нашу компанию

    В случае нашей компании заявка на трансфер оформляется через личный кабинет биллинга в разделе «Товары/услуги» >> «Доменные имена» >> «Заказать» >> «Перенос доменного имени», далее в поле введите код текущего  регистратора. Далее указывается доменное имя; после этого система анализирует его; если все нормально, будет предложено ввести код переноса; после завершения его ввода формируется счет (включает продление на 1 год), после оплаты которого производится перенос. После завершения трансфера на указанную в личном кабинете почту поступает сообщение.

Всё, можно пользоваться.


Что такое цикл жизни доменов (hold, redemption, pending delete)?

  • Фаза 0 - домен свободен и его можно регистрировать
  • Фаза 1 - домен зарегистрирован, домен в статусе OK. Период регистрации от 1 года до 10 лет
  • Фаза 2 - работа домена приостановлена, стутус HOLD. Домен не активен в этом статусе и у Вас есть возможность продлить домен по обычной цене. Длится в течении 30 дней.
  • Фаза 3 - срок домена истек и он переходит в статус RedemptionPeriod. Домен не активен и у Вас есть возможность продлить домен только по завышенной цене. Длится в среднем около 28-30 дней.
  • Фаза 4 - домен уходит на удаление, статус PendingDelete. Домен не активен  и у Вас нет возможности его продлить. Домен окончательно удаляется из реестра и из Вашей панели управления и в течение 5-15 дней и становится общедоступным для регистрации.


Украинские доменные зоны

com.ua, in.ua, org.ua, net.ua, cherkassy.ua, cherkasy.ua, ck.ua, chernigov.ua, chernihiv.ua, cn.ua, chernovtsy.ua, chernivtsi.ua, cv.ua, dp.ua, donetsk.ua, dn.ua, ivano-frankivsk.ua, if.ua, kiev.ua, kyiv.ua, kirovograd.ua, kr.ua, kharkov.ua, kh.ua, kharkiv.ua, kherson.ua, ks.ua, khmelnitskiy.ua, km.ua, lugansk.ua, lg.ua, lutsk.ua, lt.ua, volyn.ua, odessa.ua, od.ua,  odesa.ua, nikolaev.ua, mk.ua, poltava.ua, pl.ua, rovno.ua, rivne.ua, rv.ua, sumy.ua, sm.ua, sebastopol.ua, ternopil.ua, te.ua, uzhgorod.ua, uz.ua, vinnica.ua, vn.ua, zaporizhzhe.ua, zp.ua, zhitomir.ua, zt.ua, lviv.ua


  • трансфер возможен через 60 дней после регистрации / продления, но минимум за 17 дней до конца оплаченного периода делегирования;
  • статус HOLD длится 30 дней;
  • статус RedemptionPeriod длится 30 дней;
  • статус PendingDelete длится 5 дней;
  • возможность регистрации доступна спустя 65 дней с момента срока окончания.


Международные доменные зоны

.mobi .name .org .info .pro .me .in .biz .bid .link .club .coffee .click .zone .tools .cool .city .company .site .top .town .technology .xyz .tech .shop .cloud .vip .men .trade .party .date .webcam .win .store .group .host .press .online .space .website .agency .systems .email .clothing .guru .plumbing .singles .ventures .camera .equipment .estate .gallery .graphics .lighting .photography .construction .contractors .directory .kitchen .land .today .diamonds .enterprises .tips .voyage .careers .photos .recipes  .shoes .cab .domains .limo .academy .center .computer .management .builders .solutions.support  .training .camp .education .glass .institute .repair .florist .house .international .solar .marketing .viajes .farm .codes .cheap .bargains .boutique .watch .works .expert .foundation .exposed .villas .flights .rentals .cruises .vacations .condos .properties .maison .tienda .dating .events .partners .productions .community .catering .cards .cleaning .industries .parts .supplies .supply .report .vision .fish .memorial .legal .bingo .tennis .apartments .golf .tours  .jewelry .theater .taxi .hockey .coupons .vin .wine .salon .credit .accountants .loans .energy .tires .creditcard .casino .movie .sexy .tattoo .guitars .gift .pics .photo .christmas .blackfriday .hiphop .juegos .audio .hosting .property .game .courses .film .menu


  • трансфер возможен через 60 дней после регистрации / продления, но минимум за 17 дней до конца оплаченного периода делегирования;
  • статус HOLD длится 30-45 дней;
  • статус RedemptionPeriod длится 30 дней;
  • статус PendingDelete длится 5-15 дней;
  • возможность регистрации доступна спустя 60-95 дней с момента срока окончания.