Поширені питання

Не вірно поповнили свій номер особового рахунку?

Зверніться протягом 7 календарних днів до абонентського відділу у Вашому місті та напишіть заяву на повернення коштів. При собі необхідно мати паспорт та код (можна ксерокопію) людини, на яку оформлений особовий рахунок, та квитанцію, яку отримали при поповненні.
Будьте уважними та не втрачайте особисті кошти!

При підключенні нового абонента до мережі Інтернет, завжди видається карта доступу з даними: логін, пароль та особовий рахунок. Ці дані потрібні для первинного налаштування Інтернету та подальшого користування ним. Якщо Ви втратили карту доступу, то відновити її можете тільки в Абонентському відділі: для відновлення потрібен документ(паспорт або його ксерокопія, водійське посвідчення тощо), що підтверджує особу, на яку зареєстровано особовий рахунок. Відновити дані в телефонному режимі не є можливим, так як інформація являється конфіденційною.

Звертайтесь до Сервісного центру «McLaut»!

Наші фахівці на вигідних умовах:

•Проведуть діагностику Вашого обладнання;
•Зроблять профілактичне обслуговування копіювальної техніки, принтерів, МФУ;
•Виконають ремонт будь-якої складності;
•Заправлять та відновлять всі види картриджів, проконсультують з питань вибору і правильної експлуатації оргтехніки.

Деталі за телефонами : (067/050/093) 836-2-999;

Для того, щоб налаштувати IPTV на своєму комп’ютері, необхідно встановити додаток за посиланням: https://mclaut.com/files/McLaut-IPTV.exe.
Якщо для перегляду Ви використовуєте мультимедійну приставку - для налаштування IPTV встановіть playlist за посиланням https://mclaut.com/files/mclautiptv.m3u, або оберіть з переліку: 

Для онлайн перегляду перейдіть за посиланням: http://tv.mclaut.com/ 

Замовити майстра для налаштування IPTV Ви можете зателефонувавши в call-центр компанії McLaut за телефонами: +38 (096/097/050/099/063/073/093) 0-520-520 та (0472) 520-520. Виклик майстра БЕЗКОШТОВНИЙ!

Google Chrome:
1) У браузері натиснути Ctrl + Shift + Del;
2) Переконайтеся, що галочка стоїть тільки навпроти «Очистити кеш»;
3) Натисніть кнопку «Очистити історію».

Opera:
1) У браузері вибрати меню «Налаштування»;
2) Виберіть «Видалити особисті дані»;
3) Розкрийте підміню «Детальне налаштування»;
4) Переконайтеся, що галочка стоїть тільки навпроти «Очистити кеш».

Mozilla Firefox:
1) У браузері натиснути Ctrl + Shift + Del;
2) У випадаючому підменю виберіть, за який період буде проведена очистка кешу (рекомендуємо встановити «Все»);
3) Переконайтеся, що галочка стоїть тільки навпроти «Кеш»;
4) Натисніть кнопку «Очистити зараз».

Internet Explorer:
1) У браузері натиснути Ctrl + Shift + Del;
2) Переконайтеся, що галочка стоїть тільки навпроти «Тимчасові файли Інтернету»;
3) Натисніть кнопку «Очистити».

Safari:
1) У браузері натиснути Ctrl + Shift + Е;
2) Натисніть кнопку «Очистити».

Дуже легко та зручно дізнатись свою IP-адресу через сайт: https://2ip.ua 

1. Розташувати роутер у центрі квартири чи будинку:
Якщо розташувати Маршрутизатор (роутер),  який роздає Wi-Fi в центрі квартири, то хвилі будуть рівномірно розподілятися, потрапляючи в усі куточки житла.

2. Підняти роутер вгору:
Якщо поставити маршрутизатор на підлогу, то в такому випадку більшість хвиль, які цікавлять Вас будуть йти до сусідів знизу. Найкраще місце для пристрою - на стіні, ближче до стелі - це сприяє дуже потужному сигналу!

3. Встановити роутер подалі від техніки:
Техніка, яка знаходиться поруч з роутером, зменшує силу сигналу. А такі прилади як: мікрохвильові СВЧ – печі, дитячі радіо-няні та Bluetooth-пристрої взагалі послаблюють якість сигналу. Телевізор чи комп'ютер не повинні перебувати поруч з маршрутизатором - пам'ятайте про це!

4. Різні позиції антени:
Якщо у роутера дві антени, спробуйте встановити одну вертикально, а другу - горизонтально. В такому випадку маршрутизатор буде краще транслювати сигнал. Спробуйте різні позиції антени на маршрутизаторі та визначте, яке оптимальне положення для хорошого сигналу.

5. Карта Wi-Fi – сигналу:
Існують спеціальні програми, які продемонструють Вам карту поширення сигналу по Вашому будинку. Завдяки такій програмі легко визначити місце, де найкраще поставити роутер і чому в деяких місцях ніколи немає Інтернету.

6. Ефект «дзеркальної шафи»:
Звичайне дзеркало є серйозною перепоною для сигналу WI-FI. З цієї причини за дзеркальною шафою-купе або за звичайним дзеркалом може утворитися «мертва зона», де сигнал буде значно послаблений або навіть повністю відсутній

Якщо Ви скористались нашими порадами, а якість сигналу кращою не стала, зверніться, будь-ласка,  до call-центру компанії McLaut за телефонами: +38 (096/097/050/099/063/073/093) 0-520-520 та домовтесь з оператором про виклик майстра додому у зручний для Вас час. Виклик майстра – Безкоштовний!

Порядок дій для самостійного переведення IPOE:

1. Якщо у Вас комп'ютер безпосередньо підключений до мережі McLaut, введіть в адресному рядку браузера http://ipoe.mclaut.com - відкриється сторінка авторизації, введіть Ваш логін та пароль і натисніть кнопку "Авторизація".
Через 30-60 секунд Ваш комп'ютер отримає нову IP-адресу і у вас з'явиться доступ до мережі Інтернет.
Значок "McLaut" можна видалити (з робочого столу комп'ютера і з папки "Мережеві підключення").

2. Якщо у Вас встановлений роутер, зайдіть в налаштування роутера, змініть тип підключення на "Динамічна IP-адреса" і застосуйте нові налаштування.
Далі після того, як роутер застосував нові налаштування, введіть в адресному рядку браузера http://ipoe.mclaut.com - відкриється сторінка авторизації, введіть Ваш логін і пароль та натисніть кнопку "Авторизація".
Через 30 секунд Ваш роутер отримає нову IP-адресу і у Вас з'явиться доступ до мережі Інтернет.
Якщо у Вас на роутері були прописані статичні маршрути - їх потрібно видалити.

Якщо, Ви самостійно не можете пройти авторизацію - то до Вас прийде спеціаліст. Залишити заявку Ви можете за телефонами: 096/097/063/073/093/050/099 0-520-520 та 0472 520-520 – цілодобово!