Налаштування McLaut Smart TV

Для того, щоб налаштувати IPTV на своєму комп’ютері, необхідно встановити додаток за посиланням: https://mclaut.com/files/McLaut-IPTV.exe.
Якщо для перегляду Ви використовуєте мультимедійну приставку - для налаштування IPTV встановіть playlist за посиланням https://mclaut.com/files/mclautiptv.m3u, або оберіть з переліку: 

Для онлайн перегляду перейдіть за посиланням: http://tv.mclaut.com/ 

Замовити майстра для налаштування IPTV Ви можете зателефонувавши в call-центр компанії McLaut за телефонами: +38 (096/097/050/099/063/073/093) 0-520-520 та (0472) 520-520. Виклик майстра БЕЗКОШТОВНИЙ!

Для перегляду IPTV від McLaut на комп'ютерах під керуванням ОС Windows  необхідно інсталювати плеєр McLaut TV. 

Щоб завантажити файл - інсталятор необхідно перейти за посиланням  http://smartup.mclaut.com/files/windows/setup.exe та запустити завантажений файл.

Після запуску файлу - інсталятора необхідно обрати мову інтерфейсу інсталяції:

Наступним кроком потрібно обрати шлях до теки встановлення програми, або залишити шлях за замовчуванням:


Далі необхідно дати згоду на створення ярлика програми на робочому столі та підтвердити встановлння натиснувши на кнопку "Встановити":Після завершення встановлення натиснути кнопку "Готово", після чого програма автоматично запуститься:Під час першого запуску програми необхідно обрати мову інтерфейсу, після чого програма автоматично перейде на головний екран, в якому необхідно обрати потрібний телеканал:Приємного перегляду!


  Для перегляду IPTV від McLaut на комп'ютерах під керуванням ОС Linux  необхідно інсталювати плеєр McLaut TV. 


(для досвідчених користувачів)

Щоб встановити плеєр необхідно в терміналі виконати наступні команди:

    1. cd /home/user/Загрузки -команда переходу в каталог збереження файлу - інсталятора. "user" - ім'я користувача, може відрізнятися;

    2. wget http://smartup.mclaut.com/files/linux/setup.runкоманда завантаження файлу;

    3. chmod +x setup.runкоманда встановлення властивостей виконуваного файлу;

    4. ./setup.run - команда запуску файлу - інсталятора;


Після завершення встановлення програму можна знайти в меню, або через пошук:Під час першого запуску програми необхідно обрати мову інтерфейсу, після чого програма автоматично перейде на головний екран, в якому необхідно обрати потрібний телеканал: